7 měsíční pije příliš UM

129
21.12.19 13:08

7m miminko vypije dost um

Zdravím maminky, máme doma skoro 7měsíčního chlapečka, jsme na um uz od 3.mesice a asi 2mesice na prikrmech. Ale posledni dobou mi přijde, že pije nějak moc um. Dá si maso-zelenina prikrm na oběd, toho ma cca 120 az 150, na to si da 150um a pláče. Tak ho dám odrihnout a furt pláče, dokud mu nedám další um a to vypije třeba 90tku nebo 120ml a usne. Večer vypije v postýlce 180um, usne, za 10min se vzbudi a pláče, dam další mliko a vypije třeba 120 a usne a spinka. Nevim co jiného dělat aby usnul, protože opravdu pláče dokud mu nedám další mliko :nevim: Ale není to moc na tak maleho prcka? Nevím proč večer usne a za pár minutek vyžaduje další dávku :nevim: :zed: Jinak dopolko dávám ovoce a od oběda uz je na um, protože kaše mu dělají problém v noci. Zkoušela jsem domácí z vloček a ovoce a taky mu to moc nesedlo. Jaký jídelníček měli vaše miminka v tomto věku a případně jak spali přes den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2543
21.12.19 13:38

Může mít růstový spurt, to mi pak vždycky víc jedl. Jinak bych mu mléko nechala, je ještě maličký a je kojenec. Hlavně je větší, tak i víc vypije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
21.12.19 13:47

Jinak ráno mlíčko, cca 150 (mateřské z lahve, prsa nechtěl), dopoledne ovoce podle toho co snědl, pak mlíčko. Oběd sklenička (domácí nechtěl), to je cca 150, potom mlíčko, tak 150. Odpoledne jogurt, mlíčko podle potřeby. Večer kaše, neměřila jsem kolik a mlíčko. Budil se v noci 2×, to vypil tak 150 (2×). Spánek - dopoledne 30 minut v kočárku, o obědě cca 1,5 h v postýlce, odpoledne 30 minut v kočárku. Usínal v osm, vstal mezi 6-7.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
21.12.19 15:02

Syn to měl taky tak, trvalo to asi 14 dní… měl prostě období většího růstu. Potom se to srovnalo ale jedlík je to teda stále :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat