8 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:07
8 let

Dobrý den,

Byli jsme s přítelem 8 let. Pak jsi našel jinou a opustil mě. Našla jsem si jiného muže. Oba jsme se rozešli se svými partnery. Přála jsem si, abychom se dali dohromady a to se stalo. Jenže už to není jako dříve. Myslíte, ze mám ještě počkat nebo se s ním rozejít a být sama. Jsme jak kamarádi, tvrdí mi, ze se mnou nemůže spát, tak spolu nespíme, nepohladí mě. Nic. Myslíte, ze se to zlepší?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Saneska
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 15.10.14 12:08

Já se obávám že ne, ale neříkám, že se to nemůže stát. To ti nikdo říct nemůže.

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:08

Tvrdí mi, ze mu mám dát na všechno čas. Je to dva měsíce, co se s ní rozešel.

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:09

Říkám mi, ze by chtěl, aby se to zlepšilo, ale prý má blok.

Saneska
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 15.10.14 12:10

Tak to je docela málo času, to bych tomu ještě nějaký čas dala :)

Annie87
Kecalka 267 příspěvků 15.10.14 12:10

To máte dost zvláštní vztah. 8o Vztah bez sexu po dvaceti letech - možná. Ale v začátcích? To snad ne, ne? Každý potřebuje sem tam vypustit páru, pomilovat se, pomazlit se, být pohlazen, obejmut.. Tohle klapat nebude, budeš po citové stránce strádat. :!

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:13

Dám tomu ještě čas a pokud se to nezlepší nebudu ve vztahu setrvávát.

Annie87
Kecalka 267 příspěvků 15.10.14 12:15

Sorry, ale pokud jsou to teprve dva měsíce, co se s ní rozešel a nemůže kvůli ní s tebou spát, tak ji nejspíš miluje, to znamená, že se neměl pouštět do nového vztahu. Z toho nic dobrého nekouká.

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 15.10.14 12:15

@jujingova On je teprve dva měsíce po rozchodu s dlouholetou partnerkou? Tak to si v sobě chlapík nejdříve potřebuje udělat pořádek. Pokud miloval, tak není možné jen tak přeskakovat ze vztahu do vztahu.
Jestli ti na něm záleží, dej mu čas, netlač na něj a nech ho chvíli, ať se s tím srovná sám.
Jestli ti na něm nezáleží, tak se s ním rozejdi, protože takhle se budete trápit oba dva.

Saneska
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 15.10.14 12:16

Hlavně je důležité mluvit, mluvit a mluvit s partnerem o tom co si přeješ a o svých pocitech. Víš já nechci být nějak zlá (taky mám v osobním životě docela problémy) ale z toho, co jsem už prožila mám pocit, podle toho co píšeš, že on se možná tak úplně nesnaží a ty jsi pro něj momentálně taková přestupní stanice. Znova opakuji, že je to jen můj dojem a ten může být špatný.

Ottylka
Kecalka 129 příspěvků 15.10.14 12:17

Šla bych od něj! Slepované vztahy nekončívají dobře a tento k tomu také spěje. Lepší bude najít si štěstí jinde!

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 15.10.14 12:18

S tebou byl 8 let a s tou po tobe byl jak dlouho? asi je pro nej rozchod s ni dost cerstvy a jen tak mu nebyla a neni lhostejna…uvidite casem, mozna uz se to nezlepsi a nakonec stejne pujdete od sebe… :nevim:

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 15.10.14 12:20
@tterka píše:
@jujingova On je teprve dva měsíce po rozchodu s dlouholetou partnerkou? Tak to si v sobě chlapík nejdříve potřebuje udělat pořádek. Pokud miloval, tak není možné jen tak přeskakovat ze vztahu do vztahu.
Jestli ti na něm záleží, dej mu čas, netlač na něj a nech ho chvíli, ať se s tím srovná sám.
Jestli ti na něm nezáleží, tak se s ním rozejdi, protože takhle se budete trápit oba dva.

Se prave nevi jak s ni byl dlouho :)

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:25

Se mnou byl 8 let a s ní dva měsíce

Kili22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 12:27

Asi se s tím rozchodem ještě nevyrovnal a tu druhou stále miluje. Nebyla bych s ním.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >