Rok spolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jozifluc
Nováček 5 příspěvků 14.10.14 14:31
Rok spolu

Ahoj holky,

už chvíli na tuto stránku chodím a pročítám všelijaké diskuze a deníčky. A nastal čas, kdy i já potřebuji poradit, nebo spíš vyslechnou názory jiných. Je mi 24 a přítelovi 31. Náš vztah trvá rok. Přítelovi začali tikat biologické hodiny a přál by si miminko. Taky se mi libí představa být mámou, ale mám strach z okolí, z jeho reakcí. (jsou spolu krátce, ona je mladá atd…).Děkuji za názory. Hezký den

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 14.10.14 14:33

Bydlíte spolu? Mladá podle mě na dítě nejsi.

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 14.10.14 14:36

Tak akorát…hlavně nemusi se hned zadarit a kdyby ano tak je to zase o rok…a na okoli bych se vyprdla

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 14:37
@jozifluc píše:
Ahoj holky,už chvíli na tuto stránku chodím a pročítám všelijaké diskuze a deníčky. A nastal čas, kdy i já potřebuji poradit, nebo spíš vyslechnou názory jiných. Je mi 24 a přítelovi 31. Náš vztah trvá rok. Přítelovi začali tikat biologické hodiny a přál by si miminko. Taky se mi libí představa být mámou, ale mám strach z okolí, z jeho reakcí. (jsou spolu krátce, ona je mladá atd…).Děkuji za názory. Hezký den

No jestli mas takove myslenkove pochody, tak na dite fakt nejsi zrala :roll:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25414 příspěvků 14.10.14 14:38

Ach jo, hele já ti to napíšu takhle - bydlíte spolu, máš ho ráda, klape vám to, tak se na ostatní zvysoka - oni váš život nežijou!!!

sim tě já když potkala mýho současnýho muže, tak nám taky všichni tvrdili, jak sem mladá proti němu (je o 11 let starší) a jak nám to nevydrží a bla bla bla…a výsledek všichni co toto říkali jsou dávno od sebe a rozvedení a my pořád spolu a spokojený 8)..už přes 15 let a dvě krásný děti (mmch prvního kluka jsem porodila právě ve 24.ceti)

Šarlota4
Extra třída :D 10674 příspěvků 14.10.14 14:38

Mame to uplne stejne me 24 jemu 31 a mimi jsme pocali po 15 mesicich vztahu. V tu dobu me bylo 23.

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 14.10.14 14:42

A proč máš proboha strach z okolí? Vždyť to bude vaše dítě, vy ho budete vychovávat a živit, takže nikomu jinému do toho opravdu vůbec nic není. Pokud máte kde bydlet, máte z čeho žít a víte, že dítě uživíte, tak bych vůbec nepřemýšlela a šla do toho.
A moc mladá určitě nejsi, já jsem otěhotněla v 22, porodila jsem v čerstvých 23, přítel měl čerstvě 30. U nás v okolí se to čekalo, protože přítel prostě na dítě věk už měl, tak to všichni vzali naprosto v pohodě…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 14:42

@jozifluc Otěhotněla jsem (plánovaně - i když jsme nečekali, že to vyjde hned napoprvé :D) po půlročním vztahu s přítelem. Moc jsem se bála to říct doma právě kvůli reakcím, co popisuješ. Ale reakce byly nakonec pozitivní. U nás je věk opačný - já 31, přítel 26. On miminko chtěl hodně, já bych ještě vyčkala, kdyby mi bylo míň. Takhle jsem si řekla, že nemám na co čekat. Mám za sebou sedmiletý vztah s bývalým manželem a s ním jsem dítě nechtěla. S nynějším partnerem jsem najednou měla úplně jiný pocit i po takové chvilce. Takže o délce vztahu to rozhodně není. Spíš o tom, jestli to tak opravdu chcete, zda se na to cítíte a myslíte si, že to zvládnete.. Držím pěsti, ať se rozhodneš jakkoliv ;)

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 14:44

Fakt bych neřešila co si myslí okolí nebo jak dlouho jste spolu. A nepřijde mi to po roce nějak extrémně brzo ;) Snad je důležitý jak to cítíte vy, okolí váš život žít nebude :)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23164 příspěvků 14.10.14 14:50

@jozifluc dítě budeš mít s okolím nebo s přítelem? Na dítě máš biologicky ideální věk a tvůj přítel taky. Pokud máte kde bydlet a máte práci, tak proč ne.
Já osobně bych do dítěte po roce vztahu nešla, ale to není předmětem diskuze.

Taciras
Extra třída :D 11378 příspěvků 14.10.14 14:51

Jak dlouho jste spolu, tím bych se netrápila, ale řešila bych jiné otázky, bydlíte spolu už nějakou chvíli? Znáš jeho zlozvyky? Pomáhá doma, podílí se na domácích pracích? Máš v něm zastání, nebo by bylo dítko na tebe? Nelže ti? Je na něj spolehnutí? Máte společné finance? Hospodaříte společně? Rozhodujete společně o větších výdajích? Máte vyjasněnou otázku svatby (neříkám, že se musíte vzít, ale měli byste v této otázce mít jasno a shodu)? Jak vycházíš s jeho matkou? V případě sporu, které on se zastane? Muž by měl v těchto věcech držet se ženou… Pokud je mezi vámi v těchto věcech naprosto jasno, pak si nemusíš lámat hlavu, když se na mateřství cítíš. Někdo tohle má po roce vyřešeno, někdo nemá ani po letech…

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 14:53
@maminka159 píše:
Veškeré mé příspěvky, deníčky, fotky a komentáře na tomto webu podléhají autorským právům dle autorského zákona. Veškeré další šíření mimo tento web bez mého písemného souhlasu v jakékoli formě je výslovně zakázáno.

Co to ma byt? :mrgreen: :mrgreen: Vis neco o autorskem pravu a autorskem zakone? :think:

Příspěvek upraven 14.10.14 v 14:55

jozifluc
Nováček 5 příspěvků 14.10.14 14:54

Moc všem děkuji za názory. Necháme tomu volný průběh a jak říkáte s okolím toho prcka mít nebudu :-)

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 14.10.14 14:55
@jozifluc píše:
Ahoj holky,už chvíli na tuto stránku chodím a pročítám všelijaké diskuze a deníčky. A nastal čas, kdy i já potřebuji poradit, nebo spíš vyslechnou názory jiných. Je mi 24 a přítelovi 31. Náš vztah trvá rok. Přítelovi začali tikat biologické hodiny a přál by si miminko. Taky se mi libí představa být mámou, ale mám strach z okolí, z jeho reakcí. (jsou spolu krátce, ona je mladá atd…).Děkuji za názory. Hezký den

Bydlíte spolu? Pokud chcete miminko a cítíte se na to oba dva-tak nevidím problém. :nevim: Co je ti do okolí? Nikdo jiný vám mimčo živit nebude, tak jestli chcete, proč ne?

Taciras
Extra třída :D 11378 příspěvků 14.10.14 14:56
@Electrolux_EH­M_4400 píše:
Co to ma byt? :mrgreen: :mrgreen: Vis neco o autorskem pravu a autorskem zakone? :think:Příspěvek upraven 14.10.14 v 14:55

Rozhodně nejsem jediná, kdo to tu má v podpisu ;) Řešilo se to v diskusi o citování z emimina na ona dnes ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >