Líbí se mi kamarádky objev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 12:06
Líbí se mi kamarádky objev

Ahoj, sani snad nečekám radu, jen bych se ráda dozvěděla, jestli jsem sama nebo někdo zažil podobnou situaci:
Jsem rozená dohazovačka. Moc mne baví seznamovat nesmělé lidi a pak mám radost, když jim to vyjde. Také ráda flirtuji, ale jen techtle, žádné mechtle, pokud jde o sex, jsem manželovi věrná, on to o mně ví a nevadí mu to, není žárlivý. No a teď problém. Mám nesmělou kamarádku, která se rozvedla, tři roky je sama a ráda by nějakého přítele pro život. Tak jsem jí jich už pár dohodila, jenže buď to nevyšlo nebo se nelíbila ona jemu, popř. on jí. A teď mi prozradila, že by se jí líbil jeden muž, kterého zná vlastně už léta, akorát je hrozně nesmělý. Ten kluk je na pohled nic moc, ale má neuvěřitelně sexy mozek :mrgreen: prostě charisma a momentálně také nikoho nemá. Já jsem držka, tak jsem se šla s ním hned seznámit a kamarádku vlekla za sebou, chvíli jsme si povídali a když mi dal tu seznamovací pusu, tak se mi normálně podlomily kolena. Fakt, tohle se mi ještě v životě nestalo. Já se zaláskovala do kamarádčina objevu a je mi pěkně trapně. :zed: I kdyby ona ho nechtěla, tak co já s ním. On je takový čestný, stejně by se mnou nijak neflirtoval, protože jsem zadaná, taky hledá někoho pro život, aspoň doufám. No a za druhé, kamarádka ho opravdu chce a já bych jí to nikdy neudělala, nejsem sketa. Ale co teď, ona čeká, že jí ho dotáhnu ještě na druhé rande. Jasně, že se můžu vymluvit, ale zas nedat je dohromady, to by mi bylo líto, moc by se mi spolu líbili. Prostě trapas, tak se vás ptám, jestli jste se také někdy zamilovaly do kamarádky Božského a jak to probíhalo dál.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65127 příspěvků 13.10.14 12:11

Dotáhni ho na druhé rande a doufej, že se oni dva do sebe rychle zamilují a nebudou na tebe mít nějakou dobu čas :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 13.10.14 12:13

8o 8o 8o Holka, přej jim, ať to vyjde, dej si dolů studený obklad a vzpomeň si, proč jsi se svým manželem.

Mari-KusKus
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 13.10.14 12:15
@Anonymní píše:
Ahoj, sani snad nečekám radu, jen bych se ráda dozvěděla, jestli jsem sama nebo někdo zažil podobnou situaci:
Jsem rozená dohazovačka. Moc mne baví seznamovat nesmělé lidi a pak mám radost, když jim to vyjde. Také ráda flirtuji, ale jen techtle, žádné mechtle, pokud jde o sex, jsem manželovi věrná, on to o mně ví a nevadí mu to, není žárlivý. No a teď problém. Mám nesmělou kamarádku, která se rozvedla, tři roky je sama a ráda by nějakého přítele pro život. Tak jsem jí jich už pár dohodila, jenže buď to nevyšlo nebo se nelíbila ona jemu, popř. on jí. A teď mi prozradila, že by se jí líbil jeden muž, kterého zná vlastně už léta, akorát je hrozně nesmělý. Ten kluk je na pohled nic moc, ale má neuvěřitelně sexy mozek :mrgreen: prostě charisma a momentálně také nikoho nemá. Já jsem držka, tak jsem se šla s ním hned seznámit a kamarádku vlekla za sebou, chvíli jsme si povídali a když mi dal tu seznamovací pusu, tak se mi normálně podlomily kolena. Fakt, tohle se mi ještě v životě nestalo. Já se zaláskovala do kamarádčina objevu a je mi pěkně trapně. :zed: I kdyby ona ho nechtěla, tak co já s ním. On je takový čestný, stejně by se mnou nijak neflirtoval, protože jsem zadaná, taky hledá někoho pro život, aspoň doufám. No a za druhé, kamarádka ho opravdu chce a já bych jí to nikdy neudělala, nejsem sketa. Ale co teď, ona čeká, že jí ho dotáhnu ještě na druhé rande. Jasně, že se můžu vymluvit, ale zas nedat je dohromady, to by mi bylo líto, moc by se mi spolu líbili. Prostě trapas, tak se vás ptám, jestli jste se také někdy zamilovaly do kamarádky Božského a jak to probíhalo dál.

Zakoukala jsem se, ale ukázal se jako sviňák, chtěl semnou spát se slovy „za jejími zády“ - nebyla jsem od 15-ti moc svobodná, v 17-ti jsem měla jen 2 měsíce bez vztahu = mezi prvním a druhým přítelem (15-17;17-19), tehdy se to stalo. No a kamarádka mi stejně nemůže přijít na jméno, přestože jsem ho poslala do haj-lu. Že jsem dě-ka a ku-vička.

:nevim: :pocitac: :zed: :poblion:
Nemusím asi ani říkat, že dokud mě hladil po zádech, byla jsem rozjetá, ale sotva mi nabídl něco takového, udělalo se mi z něj na poblionek.

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 13.10.14 12:39

Ne ale měla jsem kamarádku, která se snažila a né jedna, asi špatnej vyběr kamarádek než chlapů, páč ty chlapi rači zdrhli, nic příjemnýho, rači se schovej k manželovi, a nech je být hmmm :think:

elvia2
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 13.10.14 12:45

Píšeš, žemanželovi jsi věrná - tak v tom pokračuj.

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 12:47

Když bych byla single zvážila bych, jak moc dobrá kamarádka to je. Když jsi ale do toho ještě vdaná, ten počet lidí, kterým bys ublížila se zvedá a myslím, že už to za to ani nestojí… :think:

Virginian
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 15:42

Dej je dohromady, nech je randit samotný a upaluj domů ošukat manžela.

Aragua
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 13.10.14 16:03

Hm, nevím co řešíš. Dala bych je dohromady s kamarádkou a těšila se z dalšího úspěchu dohazovačky. Nějak nechápu co bys taky jinýho chtěla dělat. Jistě uznáš, že nevzít ho na druhou schůzku jen aby ho neměla ona je značně mimo. Nebo ho chceš pro sebe? A víš, že on chce tebe (páč z toho popisu mi to teda moc nevychází? Popř. i kdyby tě chtěl tak se kvůli němu jako rozvedeš (protože jak si psala, tak on chce vážnej vztah s nezadanou)? Jako fakt bych si dala na hlavu mokrej hadr a přemýšlela chvíli mozkem.

PS: A na dotaz jestli se mi to stalo, tak ano stalo a dala sem si na hlavu ten mokrej hadr a ono to časem přešlo. Došla sem k názoru, že chci radši kamarádku než nejistýho chlapa, navíc jemu se líbila více ta kamarádka. Jo a to sem ještě byla svobodná…

martina0310
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 13.10.14 16:22

Doporučuji omývání studenou vodou a tření froté ručníkem ;)

Sonarka
Echt Kelišová 9939 příspěvků 13.10.14 17:35

No moc zajímavá zápletka..hele tak jí ho přeber a přenech jí svého manžela a máš to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 18:08

Tak dík, aspoň jsem se nad některými příspěvky pobavila :lol: Jasně, máte pravdu, jsem úplně blbá, já to vím. Kdybych byla profesionální dohazovačka, považuji to za profesní selhání a profesi jdu pověsit na hřebík. Kamarádce jsem slíbila, že půjdeme do hospody za ním, až budou mít sraz (objev hraje florbal a pravidelně se scházejí) ale mám strach, že moje dohazovací schopnosti budou v háji :roll:

Maria_37
Závislačka 3990 příspěvků 13.10.14 18:11
@Anonymní píše:
Tak dík, aspoň jsem se nad některými příspěvky pobavila :lol: Jasně, máte pravdu, jsem úplně blbá, já to vím. Kdybych byla profesionální dohazovačka, považuji to za profesní selhání a profesi jdu pověsit na hřebík. Kamarádce jsem slíbila, že půjdeme do hospody za ním, až budou mít sraz (objev hraje florbal a pravidelně se scházejí) ale mám strach, že moje dohazovací schopnosti budou v háji :roll:

tak první krok byl učiněn, vemte se sebou tvého manžela a zbytek nech na těch dvou

Chlap74
Kecalka 201 příspěvků 13.10.14 23:53

Chápu to dobře, že chceš Jirku Paroubka?

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 14.10.14 00:09
@Maria37 píše:
tak první krok byl učiněn, vemte se sebou tvého manžela a zbytek nech na těch dvou

to s manželem je dobrej nápad… a neboj, ono to přejde, ať už jim to klapne nebo né… myslím, že je normální, že nás sem tam někdo okouzlí… holt můžeš žít buď vášněmi, nebo budovat zázemí, ale občas zatouží každý po tom co nemá…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >