Chlapi,trhnete si

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alenka.slunicko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 15:44
chlapi,trhnete si

Ahoj holky, nebo vsichni co to ctete.az doted jsem si casto a rada cetla zde na emiminu ruzne diskuze, vetsinou co se tyka partnerstvi a vztahu. nikdy jsem se do zadne nezapojila, ale dnes jsem se rozhodla zalozit vlastni tema, pro vsechny nas zeny, co nas ti nasi chlapi tak s…o :-) nejdriv zacnu tim, ze je s podivem, ze sem pisou vetsinou zeny bud tehotne, nebo s malymi detmi, co s nima mlati hormony a cely zivot se toci jen kolem toho jejich muzskeho.ani ja nejsem vyjimka, jsem ted v osmym mesici.:-) co jsem chodila do prace, tak byl doma klid, vsechno klapalo jak melo, ale beda, jak jsem nastoupila na neschopenku :-( cely dny jen doma, nakoupit, uvarit, uklidit a cekat na toho myho chlapa!!!a beda, jak se zpozdil :-) uvedomila jsem si, jaka jsem to vlastne stihacka bez vlastnich zajmu a ze nechci, aby byl muj chlap to jedine svetlo v mem tunelu, ze jsou i jina. pratele, prochazky, ruzne zajmy. a ze tomu chlapovi asi lezu pekne na nervy. a do toho ty nase hormonalni vypady, viz dneska. scena jako vystrizena.ja zacala ze me nechape a nerozumi, do toho slzy a uz to jelo.to vite ze jsem cekala, ze se moje druha polovicka ke me prihrne a bude naslouchat a ujistovat a litovat a dalsi a dalsi. a vite co on? v klidu si zpravoval venku auto a nezajem.:'( ale co, prdim na nej.je prece tak krasne. udelala jsem si kapucino, sedla si na zahradku a pustim ho z hlavy. vzdyt o co jde. nemusi byt muj stred sveta, dokazu se zabavit i bez nej, at se klidne postavi na hlavu.jojo,nemaj to ti chlapi s nami vubec jednoduche, ale ani my s nima. takze kraviny hodit za hlavu, neresit blbinky a nejak se nad ty hormony povznest a zase bude lip.vsem preji pekny den :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
SiriusGG
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 12.10.14 15:48

Moc hezky napsáno :potlesk:

slabikář
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 15:52

Krásný :kytka:

reliska
Kecalka 451 příspěvků 12.10.14 16:03

Super :-) A neboj, až se narodí mímo, bude pro tebe střed světa mimi.. :-D ;-)

MartinaIrena
Extra třída :D 10688 příspěvků 12.10.14 16:04
alenka.slunicko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:10

Tak mimco urco dulezity bude, ale stred sveta? rada bych, aby tam bylo vic veci, vic veci, ktere jsou tak dulezite, aby se clovek necitil sam, nemel splin a nemusel resit kraviny. a kdyz, tak aspon mel s kym.ted uz totiz vim, ze z chlapa si nejde udelat nejlepsi kamosku. chlap je chlap a zenska je proste zenska :)

katcha83
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 12.10.14 16:24

U nás dneska proběhlo něco podobnýho :mrgreen: já jsem ve 20tt a mám syna 2,5 roku ;)

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:27

Nejdulezitejsi clovek mas byt pro sebe vzdy ty, protoze se sebou prozijes cely zivot-chlap muze odejit, deti odrostou a budou mit sve rodiny, ale sama pred sebou neuteces.
Pozor, nezamenovat s narcismem ;).

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 12.10.14 16:30
@Chocoloco píše:
Nejdulezitejsi clovek mas byt pro sebe vzdy ty, protoze se sebou prozijes cely zivot-chlap muze odejit, deti odrostou a budou mit sve rodiny, ale sama pred sebou neuteces.
Pozor, nezamenovat s narcismem ;).
:pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :potlesk:
dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 12.10.14 16:36
@reliska píše:
Super :-) A neboj, až se narodí mímo, bude pro tebe střed světa mimi.. :-D ;-)

asi trošku i jo, ale hlavně nejdůležitější člověk na světě

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 16:40

To se tezko vysvetluje. Nejsem matka pluku, ktera od puberty sni o miminech, v tehotenstvi zbesile resi jestli stokke nebo bugaboo, ale ten moment, kdy se ti narodi dite fakt zmeni pohled na spoustu veci. A ze ja nejsem zrovna dojimaci typ :mrgreen:.

@alenka.slunicko píše:
rada bych, aby tam bylo vic veci, vic veci, ktere jsou tak dulezite, aby se clovek necitil sam, nemel splin a nemusel resit kraviny. a kdyz, tak aspon mel s kym.ted uz totiz vim, ze z chlapa si nejde udelat nejlepsi kamosku. chlap je chlap a zenska je proste zenska :)
alenka.slunicko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.14 17:18

Holky, proste se nesmime nechat, at uz pro nas osobni klid, nebo pro klid tech prtat.ja jsem posla toho svyho v duchu nekam a sla si po svych. nekdy je to obcas tezky, ale me to uvnitr pomuze :)

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 12.10.14 17:38

:lol: :lol: :lol: :palec:
Tak ještěže už mám ty hormonální bouře za sebou a k úhoně přišla jen moje nožka s šílenou křečovou žilou :poblion: Chlapa jsem nezabila, ani on mne ne. Všem ostatním v hormonálních bouřích přeji úspěšnou plavbu :mavam:

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 12.10.14 17:39

Ano, to sebeobetovavani se, je asi zenska vlastnost, jsi stastna, ze jsi konecne otevrela oci a pochopila, ze ten tvuj te ma rad, i kdyz te pri kazde ukapnute slzicce nekonejsi a nechlacholi,, nebot vi, ze by se z toho stal vecne nekoncici ritual, ktery by vas oba znicil

MartinaIrena
Extra třída :D 10688 příspěvků 12.10.14 17:44

@alenka.slunicko Jinak trochu jsi mi připomněla situaci, kdy jsem poprvé těhotná skoro celý těhotenství nemohla spát. Takový to, že usneš v deset, vzbudíš se v jednu a do sedmi nespíš a pak už vlastně vstáváš do práce. Když se mě první poradnu MUDr. zeptal, jestli mám nějaké potíže, vyhrkla jsem na něj, že trpím nespavostí a on prej: „No, maminko, tak můžete třeba vygruntovat, manžel to ocení!“ Chlap, no. Víckrát už jsem tam nepípla!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >