9. den po ET

806
15.4.17 13:21

9 den po ET

Ahoj všem, jsem 9 den po ET s negativním TT. Vkládali mi jedno embryo po PK 5dní. Je tu někdo kdo i 9 den měl TT negativní a přesto to vyšlo???Potřebuji povzbudit, ráno jsem to vzdávala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7901
15.4.17 13:33

Ahoj dvakrát 10 den a nic. Pak 7 den // ale byli to dvojky.. ještě neplaš a vyčkej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
15.4.17 13:40

@Petra2829 ahoj,jakože až na třetí pokus to vyšlo? Já se z toho ráno hroutila. Všechny tady kolem mě píšou že už od osmého dne mají duchy a já devátý den ani ducha.To jsou nervy… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54584
15.4.17 14:00

@Terry1991 10.den duch, ale skoro neviditelný
Embryo stejně Stare jako u tebe takže klid, stále je šance :mavam: držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
15.4.17 14:11

@Petra Z mooooc děkuju za malou naději. :hug: včera jsem kupovala právě GS mamatest 10 pro jistotu a stejně dnes ráno nic. Zítra budu 10den a stejně nečekám že by se duch objevil. Tohle je ale aspoň malinko uklidňující. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 14:27

@Terry1991 ahojky, já to taky tak měla a pak druhý den ráno jsem udělala další a byl tam duch. 13.4. jsem byla na kontrolním UTZ, ale dr. nic v děloze neviděl, tak teď čekám do úterý na krev. Bojím se co mi řeknou… Mám za sebou druhý KET a vím jaké jsou to nery, držím palečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
15.4.17 14:33

@bosorkajanka děkuju moc za reakci…Nervy jsou to hrozné a ta bolest ze zklamání…V podstatě už po dnešku nečekám že by se zítra objevila ta druhá čárka…prostě tuším že je to konec no. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 14:40

@Terry1991 nezoufej, vydž, naděje umírá poslední. Já si tím vším prošla.. Ano boles ze sklamání je šílená. Já zapaťpánbůh mám zdravého syna 8 let mu bude v květnu a je to zázrak, že ho máme. Prodělala jsem 4 spontání potraty, 2× mimoděložní a teď již třetím rokem jsem v CARu. Je to běh na dlouhou trať, ale pokud tě věk netlačí jak mě, tak pořád máš šanci. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
15.4.17 14:57

@bosorkajanka věk nás sice netlačí, ale situace mého muže bohužel ano. V CARU nám řekli že není na co čekat přesto že jsme s věkem v pohodě…Naštěstí máme dva mrazáčky. Ale já se teď na další kolo vůbec necítím připravená. Jsem vyždímaná. Tak uvidím do čtvrtka ještě no. :hug: :srdce: Máš toho za sebou opravdu hodně a klobouk dolů jak musíš být silná po tom všem. Přesto že máš doma alespoň jednoho klučíka už. My zatím nemáme ani jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 15:06

@Terry1991 pokud by ti to teď nevyšlo, tak ještě pořád máš naději, i jak píšeš máte ještě dva mrazáčky. Tak držím palečky a pak mi dej vědět jak si dopadla. Já budu vědět v úterý jak jsem na tom i když taky moc velkou naději tomu už nedávám. My máme taky mrazáčky, ale nevyšetřené a bohužel je velké riziko že nebudou zdravé, tak já už končím. Máme kluka a to je veliká výhra. Drž se a pevné nervy a pokud co nejmím stresu :hug: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
15.4.17 15:09

@bosorkajanka já si myslím že když jsi měla teď toho ducha, tak asi dobrý. A jestli chápu dobře tak ducha jsi měla 10 den viď? a dnes jsi 11ctý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 15:13

@Terry1991 nene, já byla 22.3. na KETu 29.3. nic a pak 30.3. duch, pak jsem to vypustila a snažila jsem se vydržet a test jsem si pak dělala až 7.4. a krásné // ale 13.4. jsem byla na UTZ a v děloze neviděl dr. nic :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
15.4.17 15:21

@bosorkajanka aha,to je celkem divný…tak to mooooc přeju aby to dopadlo dobře :andel: to musí být taky pekelné nervy… vědět tak čím si to člověk zasloužil takový trápení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 15:26

@Terry1991 no právě, moc divný. Myslím, že je to tatam :zed: Jj, to mi řekni proč si takhle některé musíme vytrpět :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 15:28

@Terry1991 ještě jsem přemýšlela zda nemám koupit digitální test s tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama