Jsem 5 den po KET

31.3.17 22:36

Jsem 5 den po KET

Ahoj. Jsem 5 den po KET. Na odebirani vajicek jsem byla v lednu. Cekala jsem do mesicku, pak jeste nebyli vysledky z Prahy z genetiky. A az ted jsme se dostali. Byla jsem prelecena dole. Pred tim. A tesne pred transferem jsem mela virozu. Jeste pokaslavam. Ale uz je to dobry. :-) podstupujeme IVF skrz to ze je problem u partnera v genetice. Ja jsem naprosto zdrava. A mame zdrave i embryjka dve. :srdce: navic jsem mlada. A uz 2 den mne boli podbrisek a mam nafoukle brisko a porad mam hlad. A je mi i obcas zle od zaludku. Nase embryjka jsou petidenni. Pak byla zamrazena a bunka poslana do Prahy na vysetreni. Na kontrole kde si nas objednali mi pichali injekci neco jako Pregnyl a to bylo v pondeli uz je to 9 dni od injekce. A ma otazka zni jaka je sance na to ze tovyjde hned na poprve. A vcera jsem si delala test, abych se ho „zbavila“ a nemela ho doma a nelakalo mne to..ale mela jsem tam ducha co sel i vyfotit. :oops: ale opravdu to bylo jen abych se ho zbavila a nelakalo mne to. 2× denne beru Ultragestran. A chtela bych se zeptat zda to je jen poplach a nebo ta carecka snad bude silit. A jakou si myslite ze mam sanci. Dekuji za odpovedi. :kytka: a prosim rypalky ne. Vsechno si beru moc k srdci a vazne. Nerada bych se ted stresovala! :,( :kytka: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1665
31.3.17 23:33

@Verilka10 ahoj, ty příznaky co popisuješ dělá i ten Utrogestan, takže podle toho to nepoznáš.. Je to stejné, když je úspěch i když ne.. Ten těhotenský test, těžko říct.. Ten Pregnyl má každý v těle různou dobu a zase na druhou stranu někdo může vykoukat // i takto brzo.. Takže to může být obojí.. Určitě to může vyjít na 1 pokus, ale % těžko říct, každý udává jiné.. Mě řekli 30-40%..
Pojď za náma do skupinky IVF 2017, je tam víc holek a můžeš nasbírat zkušenosti, zkrátit si čekání.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40542
1.4.17 01:33

@Verilka10 taky jsem měla IVF s PGS a chytlo se mi druhé embryo. První vložení nevyšlo, ale znám holky, kterým vyšlo hned první. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 08:45

@Ginuš @Macamaca Dekuji Vam holky. Mam strach. Vcera mi pes v noci skocil na bricho mali york. Dvou kilovej. Ale jen malo a na zacatek spis vice pod prsa. Muze se neco stat? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.4.17 08:55

@Verilka10 to by ničemu vadit nemělo. Embryjko je pěkně uvnitř chráněný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 08:59

@Macamaca Dekuji za uklidneni. Ja jsem prave mela strach ze se to nesmi. Chudacka porad od sebe odhanim. :( Tak te uz cim ze se nemuze nic stat. :srdce: Moc dekuji. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.4.17 09:03

@Verilka10 Jinak mě vyšel taky hned první KET, ale kvůli vývojovým vadám jsme museli těhotenství přerušit v 17tt :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 09:14

@Macamaca Ja mam hrozny strach u patrtnera prave nasli vadu. Ktera i zpusobuje spontalni potraty u partnerky. Ja uz jednou potratila prave, ale to se nam zadarilo normalne je to rok od potratu. Tak doufam ze se ted zadari.. myslim pozitivne. Navic jsem opravdu mlada. A uz toho mam tolik za sebou. Pokud by jsi chtela muzes pisnout i do zprav. :oops: To je mi hrozne lito. Muselo to byt pro vas hrozny. Pro mne bylo hrozny jenom ten potrat na zacatku. A kdyz to tak vezmu. Tak miminko uz bylo miminko a dlouho v tobe. Ja bych to asi nezvladla. Ja jsem z toho byla hrozne spatna. Hrozne. Se mnou nebyla aspon 2 mesice rec. Nedalo se se mnou bavit a hlavne mne v tu chvili zradila mamka ani pro mne v tech tezkych chvilich nebyla. :( :,( pritel to moc nechapal, byl z toho taky spatnej, ale ted to beru tak ze se nam to uz povede. Tim padem by se to melo narodit v prosinci. A v prosinci umrel od pritele tatinek. Tak by super kdyby to vyslo a bylo to v Prosinci. Urcite by mel tatka radost. :andel: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.4.17 09:28

@Verilka10 Už jsem se z toho nějak dostala, i když to v sobě budu mít pořád.. Brala jsem i antidepresiva. A to jsem měla embryjko také vyšetřené PGS, ale všechno se prostě dopředu odhalit nedá.. Dokonce i v odběru plodové vody žádnou vadu nenašli, ale na ultrazvuku ty vady byly jasné a miminko by nejspíš stejně do porodu nepřežilo.. To bylo to nejhorší, že jsme se museli sami rozhodnout o ukončení.. A taky už mi museli vyvolat porod, když už jsme byli takto daleko.. Ale to už je skoro 8 měsíců..
Teď na konci února KET nevyšel a teď mám za sebou už čtvrtou stimulaci, na odběru vajíček jsem byla v pondělí a teď v pondělí mi budou volat, kolik máme po prodloužené kultivaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 09:34

@Macamaca Drzim pesticky, at to hlavne dobre dopadne! Verim ze je to hrozny ja zacala chodit k psychologovi zatim. Hlavne at to dobre dopadne! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 09:42

@Macamaca Jeste bych se chtela zeptat jak dlouho jsi po KET lezela? A co jsi delala a nedelala? :oops: :andel: Dekuji Moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
1.4.17 10:14

@Verilka10 já jsem ležela jen pár minut a to bylo na vlastní žádost. U nás v centru se neleží. Trochu víc jsem se šetřila, hlavně se nemají zvedat těžký věci a nedoporučují náročné sporty. Nám zakázali na týden sex a pak jedině s kondomem..
Snaž se být v klidu a dělej co tě baví. Už máš stejně asi rozhodnuto.. Embryjko se zahnizduje 1-3 den :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 10:24

@Macamaca Dekuji. Ja lezela 4 dny. Vcera uz jsem sla ven spis do kina a dneska se mamka stehuje a prijdou vseci na obed. Tak jeste hlidam pejsky a chystame obed. A dama mi to teda pekne zabrat zada mne uplne boli. No za trest. A moc dekuji za info! :oops: :srdce: Jak ja bych si prala aby se tam opravdu uhnizdil. No ja v centru lezela tak 15 minit. A oak jsme sli hned probprasky a domu. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40542
1.4.17 12:47

@Verilka10 miminko je chráněné, nic se stát nemůže. Chápu tě, taky jsem se všeho bála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40542
1.4.17 12:47

@Verilka10 miminko je chráněné, nic se stát nemůže. Chápu tě, taky jsem se všeho bála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama