9+0 tt velikost plodu 2cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:19
9+0 tt velikost plodu 2cm

Ahoj holky chtěla sem se zeptat dneska jsem byla na utz a velikost plodu je přesně 2cm v 9+0 tt není to malo? Doufám ze je vše v pořádku…

Reakce:
Miasofi
Kecalka 483 příspěvků 31.10.18 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla sem se zeptat dneska jsem byla na utz a velikost plodu je přesně 2cm v 9+0 tt není to malo? Doufám ze je vše v pořádku…

Lékař říkal co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:23
@Miasofi píše:
Lékař říkal co?

On se k to u nijak nevyjádřil … ale nějak sem brouzdala po netu a přišlo mi to prave zda je vše v pohode . Moje poslední ms byla 2.9

Miasofi
Kecalka 483 příspěvků 31.10.18 15:25
@Anonymní píše:
On se k to u nijak nevyjádřil … ale nějak sem brouzdala po netu a přišlo mi to prave zda je vše v pohode . Moje poslední ms byla 2.9

Je to úplně akorát. Příště se zeptej, pak nemusíš zbytečně stresovat :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:27
@Miasofi píše:
Je to úplně akorát. Příště se zeptej, pak nemusíš zbytečně stresovat :kytka:

Tak dekuju za uklidnění :srdce: ja jsem nad tím nějak nepremyslela když mi to říkal to až doma ????

Uživatel je onlinejaaaninda
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 31.10.18 15:29
@Anonymní píše:
On se k to u nijak nevyjádřil … ale nějak sem brouzdala po netu a přišlo mi to prave zda je vše v pohode . Moje poslední ms byla 2.9

Stáří určené dle ms je jen orientační, záleží na tom kdy byla ovulace, mohla být později a tím pádem je embryo mladší. Na 1.screeningu se určí nejpřesněji stáří plodu a termín porodu. Srdeční akce byla? Kdyby se doktorovi něco nezdálo, tak by ti řekl.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 31.10.18 15:32

Pokud jsi měla ms naposledy 2.9., tak jsi teprve 8+3 tt, ne? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:33
@jaaaninda píše:
Stáří určené dle ms je jen orientační, záleží na tom kdy byla ovulace, mohla být později a tím pádem je embryo mladší. Na 1.screeningu se určí nejpřesněji stáří plodu a termín porodu. Srdeční akce byla?

Ano srdeční akce byla … ja jsem po IVF transfer embria sem měla 18.9 po 5 denní kultivaci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:35
@Anitramm píše:
Pokud jsi měla ms naposledy 2.9., tak jsi teprve 8+3 tt, ne? :nevim:

Doktor mi akorát řekl ze mu to vychází 9+0 ????ale jestli to není nějaké jiné po tom IVF

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 15:36

Kdyby bylo něco špatně tak Ti to doktor řekne, zbytečně se nestresuj :hug:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 31.10.18 15:41
@Anonymní píše:
Doktor mi akorát řekl ze mu to vychází 9+0 ????ale jestli to není nějaké jiné po tom IVF

Jo taak. No co koukám na net, mělo by to být v pohodě, v 9.týdnu se skutečně uvadí velikost +- 2 cm :kytka: Určitě je to v pořádku. ;)

Frances22
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 31.10.18 16:19
@Anonymní píše:

Kdyz jsem byla na kontrole, podle utz 9+3tt,tak mala mela 26,7mm

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >