Měli jste sex v době IVF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 26.10.18 22:40
IVF a sex

Přeji hezký večer :)

Měli jste sex v době stimulace na IVF? Jde mi o to, co se stane když stimulujeme injekcemi, máme nechráněný sex a vajíčko se oplodní přirozeně? :nevim: :oops:
Zapoměla jsem se v CARu zeptat jestli můžeme mít sex v době stimulace.

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Reakce:
Janli
Kelišová 6839 příspěvků 26.10.18 22:45

V době stimulace ano, po ET týden ne a pak pouze chráněný. Vajíčko se přirozeně neoplodní, protože budeš mít léky na blokování ovulace. Z folikulů si vajíčka odsají při punkci.

ugluk
Hvězda diskuse 44158 příspěvků 26.10.18 22:55

No, doktoři dělají všecko pro to, aby se vajíčko předem neuvolnilo, tudíž se ani neoplodní. Ale kdyby jo, tak to je nejspíš to, o co vlastně jde, ne?
Jinak sex jsme měli v pohodě povolený, jen pak nedoporučený cca od velikosti folikulů nad 15 mm, ale to už jsem se na to stejně necítila, jak jsem byla nafouklá.

Maminanamatersky
Kecalka 190 příspěvků 26.10.18 23:01

Leky behem ivf az do punkce obvykle brani prasknuti vajicka a ovulaci, takze pokud mate chut, nestane se vubec nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:17

Tak zalezi co za stimulaci. Ja stimuluju jen lehoucce na nativ a dozravaji mi 4 folikuly a ted ve ct mely 10 a 9 mm no a pozval me na kontrolni utz v pondeli a ja mu rikala, ze to o vilendu pro jistotu pojistime, tak vytrestil oci a predepsal orgalutran na zastaveni popraskani folikulu..takze mozny to je..kdybych to nerekla a nepredepsal to, tak by to mohlo byt zajimavy???? takze fakt zalezi jak stimulujes a jestli car dela i o vikendech :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >