Měli jste sex v době IVF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 26.10.18 22:40
IVF a sex

Přeji hezký večer :)

Měli jste sex v době stimulace na IVF? Jde mi o to, co se stane když stimulujeme injekcemi, máme nechráněný sex a vajíčko se oplodní přirozeně? :nevim: :oops:
Zapoměla jsem se v CARu zeptat jestli můžeme mít sex v době stimulace.

Přečtěte si článek: IVF Umělé oplodnění: Miminko "ze zkumavky"

Reakce:

Janli
Kelišová 5995 příspěvků 9 inzerátů 26.10.18 22:45

V době stimulace ano, po ET týden ne a pak pouze chráněný. Vajíčko se přirozeně neoplodní, protože budeš mít léky na blokování ovulace. Z folikulů si vajíčka odsají při punkci.

ugluk
Hvězda diskuse 43061 příspěvků 26.10.18 22:55

No, doktoři dělají všecko pro to, aby se vajíčko předem neuvolnilo, tudíž se ani neoplodní. Ale kdyby jo, tak to je nejspíš to, o co vlastně jde, ne?
Jinak sex jsme měli v pohodě povolený, jen pak nedoporučený cca od velikosti folikulů nad 15 mm, ale to už jsem se na to stejně necítila, jak jsem byla nafouklá.

Maminanamatersky
Stálice 89 příspěvků 26.10.18 23:01

Leky behem ivf az do punkce obvykle brani prasknuti vajicka a ovulaci, takze pokud mate chut, nestane se vubec nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:17

Tak zalezi co za stimulaci. Ja stimuluju jen lehoucce na nativ a dozravaji mi 4 folikuly a ted ve ct mely 10 a 9 mm no a pozval me na kontrolni utz v pondeli a ja mu rikala, ze to o vilendu pro jistotu pojistime, tak vytrestil oci a predepsal orgalutran na zastaveni popraskani folikulu..takze mozny to je..kdybych to nerekla a nepredepsal to, tak by to mohlo byt zajimavy???? takze fakt zalezi jak stimulujes a jestli car dela i o vikendech :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >