9+0 a není vidět srdíčko

Anonymní
11.8.20 15:26

9+0tt není vidět srdíčko

Ahoj holky,
omlouvám se za anonym, ale jde o čerstvé těhotenství o kterém ještě nikdo neví.

Dnes jsem byla na kontrole v 9+0tt, paní doktorka bohužel nenašla srdíčko. Předchozí UTZ byl už 5+3tt (poslední dvě těhotenství končily SP, takže mě chtěla vidět hned), takže tam ještě nebylo. Plod odpovídá 8+4tt, tak si říkám, že počkáme a třeba se ještě objeví…ale doktorka se teda tvářila celkem definitivně. Teď mám v ruce žádanku na potvrzení do nemocnice, tak přemýšlím, jestli tam letět hned, nebo pár dní počkat…aby měl třeba prcek ještě trochu času povyrůst… Máte některá zkušenost, že se srdíčko objevilo až později, přestože těhotenství velikostně relativně odpovídalo? Nebo si jen dělám zbytečné naděje? Díky moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5241
11.8.20 15:31

Je mi to líto, ale moc nadějně to nevypadá :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13619
11.8.20 15:32

Naděje bych tomu nedávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
11.8.20 15:33

Myslím, že se nejedná o prosperující těhotenství :oops:
Ale určitě tomu můžeš ještě dát nějaký čas, pokud to tak cítíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18865
11.8.20 15:38

V 9tt uz by srdicko byt melo, pokud teda nemas treba dlouhe cykly a ovulaci az nekdy ke konci, pak by to podle ms mohlo byt 9tt ale skutecne treba 7tt :think: ale pokud vis kdy byla ovulace a odpovida to tem 9tt, tak bych si moc naděje nedelala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
11.8.20 16:13

No i kdybys mela posunutou ovu, tak uz by srdicko melo byt videt. Opravdu to nevypada nadejne, ale udelej to jak to citis ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 16:13

Díky holky, já to vnímám stejně, jen hledám nějaké to stéblo :(

• Citovat
  • Nahlásit
6443
11.8.20 16:25

Klidně bych šla do té nemocnice hned, srdíčko už tam má minimálně dva týdny bít jako o život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2849
11.8.20 16:30

Jestli odpovídá 8+4 a bez srdíčka, tak je šance nulová. Srdíčko musí naskocit nad velikost 0,5 Cm což je cca 6+3-4tt. Tvoje embryo by mělo mít už cca 2cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.8.20 18:57

Toto mam za sebou 2×, jednou v 8tt a podruhé na konci 12tt bez srdíčka. Určitě běž do nemocnice, mě tam vzdy dělali znovu ultrazvuk aby si to potvrdili. Je mi to moc líto, drž se.

• Citovat
  • Nahlásit
1
14.8.20 10:53

Ahoj, jsem na tom úplně stejně, včera u doktora, mela bych být 9+5,ale ovulace určitě byla později, mam se zastavit ještě v pondělí.. Snažím se taky věřit, protože stejně vím, ze horší uz to být nemůže, ale zase si myslím, ze doktor ví a taky mi to tak řekl, že podle jeho zkušenosti, je nadeje uplne minimální ☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama