...a zase ty seriály

2480
3.9.05 09:11

...a zase ty seriály

Holky, prosím, nevíte některá, jak dopadla pátá řada seriálu Okouzlení???

Já hloupá se minulou sobotu nedívala a v pondělí na opakování zapomněla.
Doufám, že se najde někdo, kdo se na to díval.

Moc díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

143
3.9.05 10:37

kuchyně:-)

Ahoj holky no snad se na mě nebudete zlobit za téma které se těhu,mimísků atd. netýká, ale když už ty seriály… :P
Prosím vás nemá některá zkušenosti s nákupem spotřebičů do nové kuchyně, která ale není od stolaře ale od kuchyňského studia????(jako Koryna, Sykora, atd…)
My chceme kuchyň právě ze studia ale zjistili jsme že ceny spotřebičů jimi nabízené a ceny na internetu se značně liší!!! Přímo ty stejné značky a typy. Na internetu jsou často i o několik tisíc levnější. Jenže já myslím, že kuchyňské studio nám nepovolí koupit si je sami.Nebo máte jinou zkušenost????
Dík a omlouvám se za „jiné“ téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
3.9.05 10:39

Pardon, nějak jsem to omylem vložila sem. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
3.9.05 19:00

Ahoj Zizalko,

tak si predstav, ze jsem zrovna ten posledni dil videla, ackoliv normalne nic nestiham :-).
Tak dopadlo to dobre. Denisa se sice rozesla s tim svym pravnikem, protoze ji ta psycholozka Darja rekla, ze ho porad miluje. Pravnik se vratil k Darje a ta ustoupila od pomsty a Francesca dostali Martina a Andrea do pece. Lara udelala vystup a s prskancema odjela z Rima, predtim jeste jeji matka prozradila Andreovi, ze Larino dite neni jeho. Rensy se rozhodl opustit Rim a jit pracovat na kliniku do Turina. To je v kostce tak vsechno. Koukala jsem na to pri cviceni, tak doufam, ze mi v tom zapalu pro sport nic neuniklo :-).

carisa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
3.9.05 19:25

Ahoj Cariso!

Díky, díky!!!
Už jsem ani nedoufala, že se někdo ozve. Škoda, že jsem to neviděla. Já jsem prostě hlava sklerotická.
Já totiž neviděla ani ten předposlední.
Jsem zvědavá na ty další díly. Kdo bude zase mezi hlavními hrdiny.
Nestíhám každý díl, ale sem tam, většinou v pondělí, na to mrknu.

Ještě jednou děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama