AAA Autobazar

136
16.3.17 19:50

AAA Autobazar

Dobry vecer jaky mate zkusenosti z AAA auto, nedavno jsem tam chtel vymenit nebo i prodat svoji Ford Crown Victoria LX r.2010 v super stavu a AAA mi nabizel za auto 45.000! Ktomu jeste arogantni obchodni jednani a oblbovani klientu. Podle jednoho klienta AAA navysuji vykoupene auta na 30-50%. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17709
16.3.17 19:54

@136 tvůj problém nikdo tě nenutil dávat auto tam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.17 19:56

Radeji anonyme neni to moje zkusenost. Pribuzni tam koupili auto, ojetou oktavku na splatky, zadna extra vybava, proste zaklad, po spocitani vyse splatek vs doby splaceni vysla na 270 000, za to by meli pekne nove auto, navic se kazdou chvili poroucha. Podle me jsou to proste prekupnici co levne odkoupi, draze prodaj a o kvalitu se nestaraj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
11939
16.3.17 19:56

Do Áček jsem prodávala svoje první auto fábii. Nutno říct, že auto bylo v dezolátním stavu, možná i životu nebezpečné. Dali mi za něj málo, ale vzhledem ke stavu jsem to respektovala, říkala jsem si že ho dají trochu do kupy a v poho. Ještě ten večer bylo inzerováno na jejich webu jako super stav, naleštěné, umyté… Dali mi za něj 35.000 a prodávali za 102.000,–, takže asi tak :))) nešla bych si k nim ani natočit vodu, natož si tam pořídit auto se kterým bych měla vozit rodinu.
Nicméně pokud jsi tam šel auto prodat, tak je jen na tobě zda jim ho tam chceš nechat. Mužeš si ho prodat sám na netu, nebo dovézt do jiného bazaru. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
16.3.17 20:04

Kdo k ačkám chodí sám si škodí :potlesk:
Mám s nimi jen nejhorší zkušenosti, naštěstí mě to stálo jen čas a ne peníze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
16.3.17 20:51

@Šarlota4 auto jsem tam nenechal zduvodu prodeje ale vymeny ale za 45.000 kč bych neprodal je to " amerika " takze kdybych ho tam prodal jeste by vydelaly min. 110.000 navíc, jako duvod zakterou udelaly cenu 45.000 bylo ze auto je vysokej obsah motoru a najeto 107.000mil..

• Nahlásit
  • Citovat
3040
16.3.17 21:29

@136 já si tam před 10 lety koupial starýho focuse( udajně najeto 145 tis) a najela jsem s nim dalších 100 tis…s mensima investicema… takže ja byla spokojena. je to ale o stesti. ted jsem si koupila dalsiho focuse od soukromeho inzerenta a podvedl me… chybí filtr pevných častic :-/ takže ted budu nejspis muset investovat 40 tis :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
16.3.17 21:32

Tak jestli máš pocit, že tu „ameriku“ prodáš za 155.000,–, tak směle do toho. O AAA je všeobecně známo, že jsou to vydřiduši :nevim: Radši bych auto prodala sama a následně si koupila jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
16.3.17 21:35

Nebudu zabíhat do podrobnosti, ale take mame spatnou zkusenost, pryc od nich. Ani nekupovat, ani neprodavat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
17.3.17 10:27

Taky radím to samé - ani tam nechodit, jsou to podvodníci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 10:32

@136 Moje kušenost je, že to, za co auta vykoupí je pak cca,,cena na úvěr." Takže rozdíl můžeš vidět na jejich webu hned.
Jinak ten Ford je pěknej :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2790
17.3.17 22:09

Naštěstí od nich auto nemame, ale znám člověka co tam dělal. Nevím jestli to dělali i osobně ale po telefonu nikdy neříkali sve prave jméno, každej mel jedno smyslene jméno a prikmeni ktere používal při jednání s lidmi. Už si ale nevzpomínám proc.
A Můj manžel když prodával auto tak mu volali ať jim to auto přiveze do prahy a ze mu za to (třeba) tech 100.000 dají. Na to jim řekl ať si trhnou nohou ze jestli auto chtějí ať si pro něj přijedou jako každej, že jim ho nepoveze do Prahy aby mu tam řekli že mu za to misto 100 dají 60 ;) to je u nich totiž naprosto bezne
A jejich splátky…to už si jdete raději koupit nove auto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama