Reklama

Citizenship

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JorckCherry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:00
- Citizenship -

Pěknou sobotu přeji, měl bych otázku je zde někdo kdo má Dvojí
státní občanství? Pokud ano jaký a kolik to stojí a který státy umožnují mít Dvojí
státní občanství. Děkuji. :nevim:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:09

Mám trojí občanství, jaké státy tady psát nechci. Nestálo mě to nic, jsem ze smíšené rodin. Jeden ze států jehož jsem občanem je daňový ráj, takže super. Jsem anonymní, protože moc lidí co má tři pasy tady u nás není. Pokud vím tak většině států vícero občanství nevadí. Kterou zemi myslíš konkrétně?

Jana.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:12

Ja si budu zadat o americke obcanstvi, protoze me uz nebavi neustale platit za obnovovani zelene karty :D takze budu mit dvoji obcanstvi. A ono nejde ani tak o to, jestli ten stat umoznuje dvoji obcanstvi, ale jestli ti CR dovoli mit dvoji obcanstvi nebo po ziskani noveho to ceske neztracis automaticky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:21

No když se to tak vezme tak přijít o české občanství není žádná velká životní ztráta :lol:

Jana.

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 04.03.17 14:24

A k cemu ti to bude?

JorckCherry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:40

O americke obcanstvi mužeš adat po 5letech pochybuji že ho dají bez předchozího statusu zelene karty!

JorckCherry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:40
@JorckCherry píše:
O americke obcanstvi mužeš adat po 5letech pochybuji že ho dají bez předchozího statusu zelene karty!

zvědavost nektere osoby si totiž myslí že s dvojím občanstvím udelají ve svete TERNO!

JorckCherry 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:42

Trojí občanství JO ŽE BY JEDNO občanství z duvodu neplacení dani v danovem raji?

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 04.03.17 14:52

O ceske obcanstvi se uz podle noveho obcanskeho zakoniku nepřichází, kdyz člověk prijme jine.

Kazdy stat ma jine podminky, nekdo to lze koupit (Kypr), jinde je potreba tam x let zit anebo x let zit a vzit si obcana toho statu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:57
@JorckCherry píše:
Trojí občanství JO ŽE BY JEDNO občanství z duvodu neplacení dani v danovem raji?

To bylo asi na mě, mám trojí občanství protože jsem ze smíšené rodiny a jeden z rodičů byl občanem země která je daňovým rájem, takže ano podnikám a v této zemi a je to z důvodu výhodných daňových podmínek a všeobecně vhodného prostředí pro podnikání. Nikdo Vám jako podnikateli nehází klacky pod nohy.

Jana.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama