Reklama

Hubneme 15 a více kilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romčinka
Závislačka 2540 příspěvků 01.03.17 13:08
Hubneme 15 a více kilo:o)

Ahojky holky rozhodla jsem se že ze sebou budu něco dělat a chtěl bych se s tím s někým podělit, kdo má také problémy s váhou :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

ptakovapelika
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 01.03.17 13:15

Ahoj tak já jsem s tím bojovala vloni a zhubla jsem krásných 16 kil. Pak jsem šla s dětma na léto k našim a moje mamka ji vše a stále i večer atd… Takže jsem se koukat dlouho nevydržela a jedla taky :( do dnes si to vyčítám za léto u našich jsem 5kil přibrala :( pak doma se snažila hubnout a držet stravu zhubla jsem akorát kilo a pak Vánoce cukroví jídlo… No takže jsem přibrala další kila a dnes mám zpět 11kil jsem na sebe naštvaná :( říkám si každý den dnes začnu znovu a nedám se, ale nějak už znovu na to nemám sílu :( vadí mi to :(

IvetaZ27
Stálice 57 příspěvků 01.03.17 13:15

Ahoj, problém s váhou mám taky. Zrovna dneska jsem se zabejčila a cvičila, dokonce i rozumně jím, teď už jen vydržet :-)))

Framik
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21 inzerátů 01.03.17 13:17

Ahoj taky bych se pridala. Rano jsem si rikala je 1 tak hura na znacku a leto tu bude co by dup. A pohledu v zrcadle jsem se trochu podesila. Co mate za plany?

IvetaZ27
Stálice 57 příspěvků 01.03.17 13:19

U mě je největší problém sladké a pečivo :-((((

Romčinka
Závislačka 2540 příspěvků 01.03.17 13:20

No já zatím začlala chůzí-rychlochůzí 6-8km a snažím se jíst po 3 hodinách ale přemýšlím o dietologovi, myslím že pod dozorem by to šlo lépe…nemáte někdo zkušenost?

Framik
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21 inzerátů 01.03.17 13:21

Taky sladke je problem. Budeme hubnout nejak spolecne a motivovat se navzajem?

Romčinka
Závislačka 2540 příspěvků 01.03.17 13:22
@IvetaZ27 píše:
U mě je největší problém sladké a pečivo :-((((

u mě je veliký problém že pracuji u jídla a mám slabou vůli, vždy držím a po týdnu se zase cpu.Ale je blbé že už se za sebe stydím a okolí mi dává najevo jak vypadám, mám o 30kg více než před 10 lety 8o 8o 8o 8o

Romčinka
Závislačka 2540 příspěvků 01.03.17 13:22
@Framik píše:
Taky sladke je problem. Budeme hubnout nejak spolecne a motivovat se navzajem?

no to by bylo fajn:o))))

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 01.03.17 13:23

Ahojky! Ráda se přidám. Letos to musím dotáhnout do vítězného konce. Najela jsem na zdravější jídlo. Tzn. vydatná snídaně, svačinka, oběd tak nějak normálně a odpoledne svačinová večeře. Po 17h. se snažím nejíst. Taky jsem se rozhodla přihlásit na nějaký pohyb, ale kurzy jsou víceméně až od dubna. Potřebuju tak 20kg dolů. Ideálně 25 ale to už je detail.

IvetaZ27
Stálice 57 příspěvků 01.03.17 13:24

Já začala aerobikem, je to jediný sport u kterého vydržím :-) jj, budem si chválit své úspěchy i neúspěchy. Kéž by mě chlap podpořil, od něj bych to brala nejvíc…

IvetaZ27
Stálice 57 příspěvků 01.03.17 13:26

@Romčinka pracovat u jídla tak už mám určitě metrák, ale jeden čas jsem dělala u salámů a to mi skoro vůbec nevadilo, ale dělat v cukrárně…ani si to radši nepředstavuju

Framik
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21 inzerátů 01.03.17 13:27

Ja byla vzdy krev a mliko (nechci psat kulicka) pak jsem sla hodne do sebe a levou zadni nosila vel. 36 a ukazovala pupik po prvnim porodu se celkem dostala zpatky pak se vratila do prace a pak to pomalu slo nahoru pak druhe tehu sice mam vahu skoro stejnou jako pred druhym tehu ale jaksi ten tuk zustal a svaly jsou pryc.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 01.03.17 13:27

@IvetaZ27 jojo to sladký… :roll: to je nejhorší

Romčinka
Závislačka 2540 příspěvků 01.03.17 13:27

@IvetaZ27 no můj chlap mi pořád říká jak jsem krásná a nehubnu ale to je samozřejmě blbost!! :lol:

holky a kolik měříte a vážíte? já mám 168cm a 90kg :roll: :roll: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama