Reklama

Soudkyně Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 12:06
soudkyně Zlín

Ahoj, brzy budeme mít soud, původně tam měla být jako soudkyně judr. Tinklová, ale teď nám to změnili na judr. Bučkovou - máte s ní prosím nějaké zkušenosti? Díky

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 12:25

No potěš…teď jsem ještě našla tohle. https://www.facebook.com/…082399779569

eumedon
Extra třída :D 13280 příspěvků 27.02.17 13:41
@Anonymní píše:
No potěš…teď jsem ještě našla tohle. https://www.facebook.com/…082399779569

8o 8o 8o 8o
Nic proti blbkám, které si nechají vyplachovat mozek sektou, ale když je to někdo, kdo rozhoduje o právech jiných (soudci, dokonce předseda OS),…případně vyplachovali mozek jiným… pak má člověk věřit justici.

Není to fake? 8o 8o 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 13:52
@eumedon píše:
8o 8o 8o 8o
Nic proti blbkám, které si nechají vyplachovat mozek sektou, ale když je to někdo, kdo rozhoduje o právech jiných (soudci, dokonce předseda OS),… pak má člověk věřit justici.Není to fake? 8o 8o 8o

fake to bohužel není…volala jsem si na sociálku, jestli s ní má naše úřednice zkušenost, nic zvláštního jsem se ale nedozvěděla, prý to budeme mít za 15 minut hotové..no tak snad. přesto mě zaráží, když máme dohodu, že tam musíme povinně jít (u jiných soudců se to odklepne i v případě, že se lidi ze stání omluví). No snad to tam dotyčná soudkyně nechce moc rozmazávat. Proto ta dohoda byla. Abychom se vyhnuli divadýlku ještě u soudu :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama