Soudkyně Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 12:06
soudkyně Zlín

Ahoj, brzy budeme mít soud, původně tam měla být jako soudkyně judr. Tinklová, ale teď nám to změnili na judr. Bučkovou - máte s ní prosím nějaké zkušenosti? Díky

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 12:25

No potěš…teď jsem ještě našla tohle. https://www.facebook.com/…082399779569

eumedon
Extra třída :D 13953 příspěvků 27.02.17 13:41
@Anonymní píše:
No potěš…teď jsem ještě našla tohle. https://www.facebook.com/…082399779569

8o 8o 8o 8o
Nic proti blbkám, které si nechají vyplachovat mozek sektou, ale když je to někdo, kdo rozhoduje o právech jiných (soudci, dokonce předseda OS),…případně vyplachovali mozek jiným… pak má člověk věřit justici.

Není to fake? 8o 8o 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 13:52
@eumedon píše:
8o 8o 8o 8o
Nic proti blbkám, které si nechají vyplachovat mozek sektou, ale když je to někdo, kdo rozhoduje o právech jiných (soudci, dokonce předseda OS),… pak má člověk věřit justici.Není to fake? 8o 8o 8o

fake to bohužel není…volala jsem si na sociálku, jestli s ní má naše úřednice zkušenost, nic zvláštního jsem se ale nedozvěděla, prý to budeme mít za 15 minut hotové..no tak snad. přesto mě zaráží, když máme dohodu, že tam musíme povinně jít (u jiných soudců se to odklepne i v případě, že se lidi ze stání omluví). No snad to tam dotyčná soudkyně nechce moc rozmazávat. Proto ta dohoda byla. Abychom se vyhnuli divadýlku ještě u soudu :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >