Kredit v mínusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 5991 příspěvků 21.02.17 19:51
Kredit v mínusu

Ahojky holky,
před týdnem jsem si dobila mobil, a dneska zjistím, že jsem v mínusu, ano použila jsem data v mobilu, 100 MB dat zdarma, když skončí, tak skončí, a na internetu se už nedostanu, takže internet za to nemůže, nevolala jsem nikomu, který by nebyl v sítí T mobile, ano jednomu ano dve minuty, ale to asi nesežere s odpuštěním kredit za 300 Kč, že? :lol: :mrgreen:, a volání do sítí T mobile mám zdarma, a hru kterou hraji přes měsíc placená opravdu není, jinou appku nahraju, takže holky, co se mohlo stát, že jsem v mínusu, opravdu tomu nerozumím :( :(

Reakce:

Lada84
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 21.02.17 19:54

Jak to máme vědět? 8o Nebylo by lepší zavolat operátorovi? :roll:

orionk
Echt Kelišová 7729 příspěvků 21.02.17 20:01

Zavolej operatorovi :lol:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10091 příspěvků 21.02.17 20:08

Jsi si jistá, že to máš s daty, jak si myslíš? Nebo neúčtuje se Ti nějaký poplatek za ten balíček zdarma do T-Mobilu? A další možnost je, že se Ti někdo dostal na mobil…

Být Tebou, zkusím se přihlásit na Můj T-Mobile (myslím, že se to dělá nějak přes PIN a PUK), tam zjistíš útraty; a pokud by to nešlo, tak se holt zeptej operátora.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28976 příspěvků 21.02.17 20:10

Hezká diskuse, že jo :lol:

Mámrádděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:11
@RozmrdanejNick píše:
CO TO MÁ SPOLEČNÉHO S MIMINKAMA. JE TOHLE SNAD TWITTER NEBO YOUTUBE???!!! DĚLÁŠ SI ZE MĚ KOZY?!!! MOŽNÁ TVOJE 1 ROČNÍ MIMINO VLEZLO NA PÉČKO A VYMASTILO SI KLOBÁSKU - váš drahý Nick :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :srdce: :srdce: :srdce:

přesně neznámý rádce

orionk
Echt Kelišová 7729 příspěvků 21.02.17 20:17

Nechci byt za rypnu, ale to vazne ma nekdo v dnesni dobe jeste kredit? :oops: :think:

Brontik
Kelišová 7155 příspěvků 21.02.17 20:25

@orionk
Jasně že jo. Když provolám stovku měsíčně, tak k čemu paušál a pořád hlídat, jeslti je zaplacená složenka?

vokishka
Extra třída :D 12749 příspěvků 21.02.17 20:28

@orionk já jo.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:12
@orionk píše:
Nechci byt za rypnu, ale to vazne ma nekdo v dnesni dobe jeste kredit? :oops: :think:

Já jo, mám operátora, který má dvojnásobek kreditu za nabytí.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:13
@tumpach píše:
Ahojky holky,
před týdnem jsem si dobila mobil, a dneska zjistím, že jsem v mínusu, ano použila jsem data v mobilu, 100 MB dat zdarma, když skončí, tak skončí, a na internetu se už nedostanu, takže internet za to nemůže, nevolala jsem nikomu, který by nebyl v sítí T mobile, ano jednomu ano dve minuty, ale to asi nesežere s odpuštěním kredit za 300 Kč, že? :lol: :mrgreen:, a volání do sítí T mobile mám zdarma, a hru kterou hraji přes měsíc placená opravdu není, jinou appku nahraju, takže holky, co se mohlo stát, že jsem v mínusu, opravdu tomu nerozumím :( :(

Není možnost se podívat přes operátorovi stránky na netu na srážky? Poslední operace by tam měly být.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:13
@RozmrdanejNick píše:
edit admin

@admin

admin
Extra třída :D 11139 příspěvků 22.02.17 09:20

@RozmrdanejNick jsme vyhodnotili jako troll a má ban

Díky za upozornění,

admin Josefina

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >