Kredit v mínusu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tumpach
Kelišová 6489 příspěvků 21.02.17 19:51
Kredit v mínusu

Ahojky holky,
před týdnem jsem si dobila mobil, a dneska zjistím, že jsem v mínusu, ano použila jsem data v mobilu, 100 MB dat zdarma, když skončí, tak skončí, a na internetu se už nedostanu, takže internet za to nemůže, nevolala jsem nikomu, který by nebyl v sítí T mobile, ano jednomu ano dve minuty, ale to asi nesežere s odpuštěním kredit za 300 Kč, že? :lol: :mrgreen:, a volání do sítí T mobile mám zdarma, a hru kterou hraji přes měsíc placená opravdu není, jinou appku nahraju, takže holky, co se mohlo stát, že jsem v mínusu, opravdu tomu nerozumím :( :(

Reakce:
Lada84
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 21.02.17 19:54

Jak to máme vědět? 8o Nebylo by lepší zavolat operátorovi? :roll:

orionk
Echt Kelišová 7734 příspěvků 21.02.17 20:01

Zavolej operatorovi :lol:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 21.02.17 20:08

Jsi si jistá, že to máš s daty, jak si myslíš? Nebo neúčtuje se Ti nějaký poplatek za ten balíček zdarma do T-Mobilu? A další možnost je, že se Ti někdo dostal na mobil…

Být Tebou, zkusím se přihlásit na Můj T-Mobile (myslím, že se to dělá nějak přes PIN a PUK), tam zjistíš útraty; a pokud by to nešlo, tak se holt zeptej operátora.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29481 příspěvků 21.02.17 20:10

Hezká diskuse, že jo :lol:

Mámrádděti
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 20:11
@RozmrdanejNick píše:
CO TO MÁ SPOLEČNÉHO S MIMINKAMA. JE TOHLE SNAD TWITTER NEBO YOUTUBE???!!! DĚLÁŠ SI ZE MĚ KOZY?!!! MOŽNÁ TVOJE 1 ROČNÍ MIMINO VLEZLO NA PÉČKO A VYMASTILO SI KLOBÁSKU - váš drahý Nick :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :srdce: :srdce: :srdce:

přesně neznámý rádce

orionk
Echt Kelišová 7734 příspěvků 21.02.17 20:17

Nechci byt za rypnu, ale to vazne ma nekdo v dnesni dobe jeste kredit? :oops: :think:

Brontik
Kelišová 7188 příspěvků 21.02.17 20:25

@orionk
Jasně že jo. Když provolám stovku měsíčně, tak k čemu paušál a pořád hlídat, jeslti je zaplacená složenka?

vokishka
Extra třída :D 13179 příspěvků 21.02.17 20:28

@orionk já jo.

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:12
@orionk píše:
Nechci byt za rypnu, ale to vazne ma nekdo v dnesni dobe jeste kredit? :oops: :think:

Já jo, mám operátora, který má dvojnásobek kreditu za nabytí.

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:13
@tumpach píše:
Ahojky holky,
před týdnem jsem si dobila mobil, a dneska zjistím, že jsem v mínusu, ano použila jsem data v mobilu, 100 MB dat zdarma, když skončí, tak skončí, a na internetu se už nedostanu, takže internet za to nemůže, nevolala jsem nikomu, který by nebyl v sítí T mobile, ano jednomu ano dve minuty, ale to asi nesežere s odpuštěním kredit za 300 Kč, že? :lol: :mrgreen:, a volání do sítí T mobile mám zdarma, a hru kterou hraji přes měsíc placená opravdu není, jinou appku nahraju, takže holky, co se mohlo stát, že jsem v mínusu, opravdu tomu nerozumím :( :(

Není možnost se podívat přes operátorovi stránky na netu na srážky? Poslední operace by tam měly být.

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:13
@RozmrdanejNick píše:
edit admin

@admin

admin
Extra třída :D 11438 příspěvků 22.02.17 09:20

@RozmrdanejNick jsme vyhodnotili jako troll a má ban

Díky za upozornění,

admin Josefina

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >