ABC Design Cobra 2013

915
15.7.13 23:20

abc design cobra 2013

Má s ním někdo zkušenosti? Popravdě ani nedoufám, neboť předchozí diskuze, týkajících se starších modelů, zůstali víceméně bez odezvy :D ale kdyby přeci jen, ráda si přečtu nějaké názory, na internetu jsem nic nenašla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s ABC Design Cobra?

Přidejte zkušenost s ABC Design Cobra
Napsat příspěvek

Reakce:

13466
15.7.13 23:38

@Katka93 Mela jsem vyhlidnutou a nakonec jsem vzala Viper S4…lepsi odpruzeni, ovladani kocaru a lze s nim jezdit po obchode i po lese. Chce to urcite projet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
16.7.13 00:22

@JaniceB Jediný proč váhám jsou právě ty kolečka - umělohmotná a neodpružená :( jinak jsem se do něj úplně zamilovala :D chce to vyzkoušet, no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pastelka86ii
4.9.13 17:16

Ahoj holky, mě se taky moc líbí, ale ještě jsem ho neviděla naživo…chtěla jsem se ale zeptat, jestli nevíte, kde by se dal sehnat v jiných barvách než u nás? Moc se mi líbí varianta z videa: http://www.youtube.com/watch?…, ale nikde jsem takový nenašla:-(,

• Nahlásit
  • Citovat
Luciozaa
1.12.13 20:44

My ho mame a jsme spokojeni :)

• Nahlásit
  • Citovat
26
8.12.15 18:46

Ložisko

Ahoj holky prosím máme ABC desing Cobru 2012 nevím to přesně ale začalo nám hodně zlobit přední kolo… Prakticky se láme… Bylo mi řečeno že je to ložisko. Nevíte kde do něj sehnat nové a jak ho rozebrat aby to šlo vyměnit? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama