Abc design sedačka

1
13.10.20 07:53

Abc design sedačka

Ahoj maminky, používáte někdo autosedačku z trojkombinace? Vybrala jsem si kočárek abc design salsa se sedačkou tulip. Působí na mě moc dobře, ale pravda je, že jsem nenašla žádné testy. Teď trochu váhám, protože mi známá nabízí sedačku Cam (ke které jsem toho taky moc nenašla).. Máte nějaké zkušenosti? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
504
13.10.20 08:03

Ano, u dvojcat jsme pouzivali vajicka z trojkombinace. Byvaji casto jen do 9, 10 kilo. V te dobe jsem to neresila. Mladsi ma kvalitni vajicko do 13 kg, je mu rok a pul (ale je maly) a bude v nem jezdit jeste dlouho. Myslim ze abc nebo cam je z kaluze do blata. Kvalitni vajicka ma cybex, klippan, maxi cosi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.10.20 09:02

Já bych vajíčko z trojkombinace nepoužívala, nejsou kvalitní. I nám to potvrdili v několika obchodech s kočárky (i když to pro ně znamenalo nižší tržby).
Ale asi taky záleží jak často a na jakou vzdálenost máš v plánu cestovat. Pokud pojedeš jednou měsíčně jen z vesnice do vesnice, tak bych to asi tak nehrotila no. Ale při častějším používání, bych raději připlatila, pokud to pro vás je finančně reálné.
Kvalitní sedačky má Cybex, Maxicosi a Britax.
Tulip vs Cam bude dost podobné, to si moc nepomůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.10.20 14:06

Určitě ani jednu z těch sedaček. Doporučuju Klippan Dinofix (sedí na adaptéry MaxiCosi). Není to kdovíjak krásný vajíčko, ale je největší na trhu, má skvělou boční ochranu a opěrku hlavy. Vložka pro malý mimča se dá postupně odebírat podle potřeby a patří k těm lehčím. Dcera (15m, 10 kg a 78cm) má nad hlavou ještě dost místa, takže do 2 let určitě vydrží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama