Ablace a biopsie děložního čípku

486
9.8.20 20:44

Ablace a biopsie děložního čípku

Ahoj holky, můžete poradit? Ve středu jsem byla na zákroku, dělali mi ablaci a biopsii čípku. Po zákroku jsem zůstala v nemocnici do druhého dne, ráno odstranili tamponádu a s malým špiňeňím jsem pelášila domů. Doktor řekl, že už by mělo být vše v pořádku, že krvácet bych neměla a mám se vyvarovat pohl. st. a koupání Další den jsme šli s prckem na krátkou procházku a tentýž večer jsem začala krvácet, myslela jsem, že to přejde, ale je to horší a pobolívá podbřišek. Při zákroku to prý víc krvácelo, tak mi tam dal doktor steh a já si říkám jestli nerupnul. Mám docela strach a zítra volám do nemocnice, zda je to normální a nebo mám přijít. Přez to, bych potřebovala trochu uklidnit, poradit. Párkrát jsem zvedla prcka, nikdo mi to nezakázal a ani jít na procházku, tak si říkám, co je špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9145
9.8.20 20:52

No, já bych asi volala rovnou, bála bych se. Mně po biopsii čípku doktorka řekla, že mám jet do nemocnice, pokud začnu silněji krvácet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
9.8.20 20:59

@Aduš8 zítra je tam doktor, který mi ten zákrok dělal, tak tam hned ráno volám. Snad to bude v pohodě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
24.8.20 12:53

Tak tedy můžu říct, že vědět, že budu krvácet (jako při silné menstruaci) pomalu tři týdny, teď v létě bych se na to nejspíš vyprdla a nechala to na podzim. Krásné dny a já doma na zadku… Mrňous vlastně taky a to mě mrzí víc. Do toho nepříjemná bolest v podbřišku, nic co bych si chtěla dát znovu, ale přežít se to dá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama