Aby byly vlasy kudrnaté :)

Anonymni
21.10.09 20:40

Aby byly vlasy kudrnate:)

Ahojky vsem,maminky,existuje neco jako jsou feny a tak,abych si z rovnych vlasu udelala kudrnate,vlnate?Natacky mi vydrzi hrozne kratce a ted na ne ani nemam cas kvuli detem a tak si rikam,ze by Jezisek mohl nejaky ten zazrak donest…ale sama nevim,jestli takova masinka vubec je…Muzete poradit?Diky moooc Ziza

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
21.10.09 20:47

Měla jsem fén s takovými těmi „prsty“, jak se tím vlasy nabrali a otočili - k ničemu. Mám doma parní kulmu - na prd.

Jediné, co se mi kdy osvědčilo bylo: umýt vlasy, prosušit fénem do polosucha, natočit na papiloty a v tom spát. Až jsou vlasy opravdu suché, tak sundat, vydrží to až do druhého dne.

Ještě lepší je, když se to ještě ráno dofénuje, kdysi jsem měla takovou čepici, ze které vedl rukáv, na to se na:,–(il fén a bylo to jako helma u kadeřníka.

Žádné stylingové přípravky nepoužívám, protože mi potom ty vlasy akorát ztěžknou a zplihnou.

Jo a mám extra nepoddajné vlasy, které schnou celou noc - jsou jen polodlouhé :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
21.10.09 22:40

A my kudrnáči to zase žehlíme a natahujeme… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
21.10.09 23:39

No a co trvalou?

Já mám taky vlasy jak hřebíky, kdysi jsem si na kolonu chtěla donést lokny, celý den jsem tomu věnovala, když jsem vycházela, byly tam, když jsem dorazila na kolonu, byly pryč :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
21.10.09 23:42

Angu, trvalá jako asi to k něčemu je, ale když to odroste, tak to vypadá divně, taková placka se nahoře udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
21.10.09 23:45

Čiči a to nejde dotrvalit? :lol: Já jsem to nikdy neměla, mamka si to jednu dobu dávala, ale už si nepamatuju, jak to řešila, když to odrostlo… možná měla nějakou slabší, co se časem natáhla??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.09 23:46

Ahojky.já jsi dělám občas lokny normálně žehličkou,když prameny obmotáš kolem žehličky a lehce přidržíš vydrží klidně i 3 dny+ jsem použila přípravek na kudrnaté vlasy.Je to piplačka,mám hodně dlouhé vlasy a přestalo mě to brzy bavit :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
21.10.09 23:58

No já nevím, jak se dotrvalují vlasy, ale pokud je to podobný princip jako u barvení, tak máš za chvíli na hlavě hnusnou slámu, která se sama ulamuje…

Asi existují i nějaké šetrnější metody, ty jsou zase drahý.

Slyšela jsem o čemsi, co se jmenuje headlines. Nevíte někdo, co to je za úpravu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
22.10.09 00:48

ja som si robila vlny klasickou kulmou..nie parnou..ale takou este starou.. na sposob zehlicky…
jedine tak mi vydrzali aj dlhe vasy vlnite..natacky boli k nicomu..lebo mam dlhe vlasy vcelku tazke..cize sa raz dva vyrovnali..ale kulmou sa desne nicia vlasy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.10.09 07:53

jj, headline. Davam si ji na hlavu pravidelne a je to vlastne setrnejsi trvala. Ja spis nez lokny vidim vyhodu v tom, ze se mi tak nemasti vlasy. Jen ted naposled se to kadernici nejak nepovedlo a vlasy mi znicila. Muselaj jsem to nechat ostrihat a ted dorustaji. Nastesti jsem je nemela tak dlouhe, takze za par mesicu budou dorostle a headline si necham dat zase.

• Nahlásit
  • Citovat
2733
22.10.09 08:32

a co byste poradili někomu, kdo dřív míval krásně kudrnaté vlasy a postupem času se mu narovnaly?? a to ještě předtím, než jsem měla děti, po nich se to ještě zhoršilo, vlasy se ztenčily a vypadávají dost. Myslím si osobně, že to začalo v době, kdy jsem začala vydělávat a pravidelně chodit ke kadeřnici na přelivy a barvy. Zpočátku mě krásně vyfoukala difuzérem a já ocházela domů s afrem, postupem času se o ty kudrny musela snažit víc a víc…
Nyní vlasy nemám ani rovné, ani vlnité, jen lehce zvlněné, spíš takový chemlon:/ když mit o kadeřnice vyfouká do hladka, vypadá to pár dní dobře, furt těch vlasů mám poměrně dost, ale sama se tak nevyfoukám…a difusérem doma je mám zvněné dva dny a pak splih:/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35456
22.10.09 09:36

Trvala je desne hnusna na dotek a nejde cesat, do toho bych nesla. sama jsem ji teda nikdy nemela, ale sahala jsem na hlavy kamoskam.

coz spis takova anirada, nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35456
22.10.09 09:38

Kristain a co dát těm vlasům pokoj od úprav a počkat až narostou nový - dost blbá rada od někoho, kdo se musí kvůli šeďákům dobarvovat co měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
22.10.09 09:41

Já si dřív také hodně dávala headlines trvalou a její výhodu jsem viděla za prvé v tom jak už tu někdo psal, že se méně mastily vlasy a za druhé že si můžete vybrat, jestli dneska chcete kudrliny nebo rovné vlasy. Tahle trvalá se prostě dá vyfoukat do hladka, aniž by bylo vidět, že máte trvalou. A druhý den, když se vám zachce kudrlin, tak to umyjete a vyfoukáte s tužidlem přes difuzér a kudrliny jsou hotové :lol: . Já hlasuji pro trvalou :) :D :lol: .
Reed

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
237
22.10.09 09:59

holky a ta trvalá Hedlines to na (delších) vlsech vzniknou vlny a nebo je to taková tak klasická „babičkovská“ pudlí hlava? Natáčí se to na takové ty maličkaté natáčky?
Tyjo vlny by byly supr a nemaštění vlasů ještě víc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama