Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahoj holky,
mohly byste mi prosim poradit? Nejak nemuzu na internetu vycist, jaky je rozdil mezi kosi na pleny Sangenic a Sangenic plus. Je tam nejaky rozdil i v tech naplnich (do toho PLUS jsou drazsi, jsou univerzalni)?? Mam mimi a 20 mesicni holcicku a pribuzni nam chteji neco koupit, tak me napadlo toto. Doporucily byste mi tento kos nebo je to zbytecne? Dekuju.
Oba dva koše jsou super, na první pohled v nich rozdíl nevidím - snad jen v ceně. Klasický Sangenic se dá pořídit okolo 600,– Kč a náhradní trojbalení za 450,– Kč. Náplň je univerzální pro všechny kategorie, a celkem příjemně voní. Já bych šla do toho normálního a ušetřené peníze použila na nákup náhradních kazet. Pokud budeš chtít tip jak při objednávce ušetřit a neplatit poštovné, napiš mi SZ. Jinak oba koše vyrábí firma TommeeTippee, což si myslím, že je samo o sobě záruka kvality. Oni mají celý sortiment naprosto super, to jen takový malý tip pro ty co ještě tuto značku neznají.
Ahoj,
ja mam teda od Tomyho Tipa
tu starsi verzi kose a znovu bych uz do nej asi nesla(ne sangenic,ale jmenujhe se primo Tommy Tipe). Mala ma pul roku a ted kdyz uz dokrmujeme,tak jde z kose po otevreni citit zapach - i presto,ze pouzivame spravnou napln…Ale opravdu nevim jak je to ted s jejich brachou Sangenicem,jen hadam,ze to bude podobne. Navic ty naplne nejsou zrovna levne a pocitam,ze mi jeden kotouc vydrzi asi mesic a to do nej zdaleka nedavam vsechny plinky.
Ahoj,
já používám Sagnetic a univerzální náplně a velká spokojenost.
Mockrat dekuju za bleskove reakce! Jeste jsem koukala na mimibazar, co tam prodavaji,ale ted uz v tom mam fakt hokej- ktery je ten, co ma ty univerzalni naplne (tj. nerozlisuje mezi velikostmi plenek do 6 mesicu a vyse)? Sangenic plus nebo sangenic? Kdyz uz nam ho chce rodina koupit, tak at uz to stoji za to. To jsem nevedela, ze budu nekdy takhle detailne resit kose na plenky. ![]()
Ten jednoduchý je tento:
http://img.mimibazar.cz/…24858449.jpg
a univerzální náplně do něho
http://img.mimibazar.cz/…24213027.jpg
Já mám tento koš http://www.baby-eshop.cz/…nky-sangenic - dá koupit kolem 700kč, a nejdříve jsem používala originál náplně podle věku, teď začly prodávat ty univerzální http://www.eshopbaby.cz/…ety-sangenic-:,–(a-3ks-p3213/ jsou levnější a příjde mi, že v nich není rozdíl.Malá á už příkrmy a rozhodně v koši plíny nesmrdí.
jitule_b píše:
Já mám tento koš http://www.baby-eshop.cz/…nky-sangenic - dá koupit kolem 700kč, a nejdříve jsem používala originál náplně podle věku, teď začly prodávat ty univerzální http://www.eshopbaby.cz/…ety-sangenic-:,–(a-3ks-p3213/ jsou levnější a příjde mi, že v nich není rozdíl.Malá á už příkrmy a rozhodně v koši plíny nesmrdí.
Jeste jednou diky vsem. Aha, tak jsem to pochopila spravne ze ted uz oba typy mohou mit ty univerzalni naplne. Mne slo o to, abych mohla ten kos mit v loznici, aby to nesmrdelo, mame 2deti a plenek furu..
Ale fakt porad moc nechapu, cim se lisi ten Sangenic plus, pisou tam bezdotykove zabaleni, ale to je snad u vsech tehle kosu, ne?
Ted me napadlo: pojme ten kos i vetsi pleny, tj. na 2lete dite?
Ten Plus je „bezdotykový“, má ve víku takový píst a ten tam plenku sám zastrčí.. Zbytečné to není, ale něco to stojí..
Ahoj,
tak já taky hledala jaký je tam rozdíl, protože pak plus náplně jsou dražší..a dočetla jsem se:
v koších rozdíl není, dělají jenom nové barvy a třeba trošku tvarově,ale jinak rozdíl není a náplně sedí všechny do všech..
a rozdíl mezi náplní obyč a tou plus je že obyč kryje pachy na 25% a plus na 100%, takže ty obyč se kupují na začátku,když hovínka tolik nesmrdí a když začneš dávat mimču příkrmy a hovínka ti budou smrdět hodně a obyč. to nepokryje můžeš sáhnout to těch plus, ty jsou přímo nato.. ![]()
snad jsem ti poradila a doufám,že dobře, taky vím jen to co jsem se dočetla..
J.
Měla bych dotaz k těm co už koš vlastní, ta náplň vydrží na kolik plenek? Jen na těch 28ks jak píšou, že se tam vejdou? Nebo je to na delší dobu? Díky za radu.
Ahojda, já mám taky dotaz, chci postupně začít látkovat a tyhle plínky je třeba taky 2 dny „na sucho“ uskladnit než je jich dost na praní. Dá se na to použít koš Sangenic? Díky. Kámoška ho má na normální jednorázovky a je spokojená. Navíc mi přišlo, že to nebalí každou plínku zvlášť, což bych upřednostnila.
Prosím Maminky, které vyhazují prazdné kazety od Sangenicu, tak si je ráda za libovolnou cenu koupím
nabídtěte prosím
![]()
Ahoj holky, budu kupovat koš Sangenik plus od jedné paní. Je v krabici se třemi kazetami a jedna kazeta je uvnitř koše. Jak poznám, že ty kazety jsou originál a že nejsou již naplněné tou neoriginální folii? Ty kotouče jsou totiž asi bez té krabičky, jsou jen bílé bez nápisu, tak nevím jak to poznat? Díky za radu. ![]()