Depilační krémy

461
29.7.09 10:09

Depilační krémy

Ahoj holky, jen jsem se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s depilačními krémy na holení třísel a podpaží. Které vám nejvíce vyhovují. Já používala doteď obyčejný Veet. Viděla jsem, že začali vyrábět i depilační krém Veet do sprchy, zajímalo by mě, jestli je lepší než ten obyčejný. Přijde mi, že by mohl vyhovovat víc, když pak stejně lezu do sprchy, abych to smyla. Ale jestli opravdu bere chloupky, přijde mi, že se musí hned smýt. Máte s ním některá zkušenost? Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36443
29.7.09 12:21

Ja zkusila 1× v zivote krem Opilka
po 5 minutach (dle navodu) nic
po 10 minutach nic
po 15 minutach me zacala palit kuze, trak jsem to setrela - po setreni mi zbejvaly asi 2 mm pahylky chlupu jako odrosty… hnus

podotykam ze mame v rodine priserne zdrave tmave a silne vlasy .. vyvodila jsem z toho, ze depilacni kremy proste nejsou pro kazdeho.

mimochodem ucinna latka v depilacnich kremech je pry ta sama, se kterou se dela trvala, zalezi jen na koncenttraci a dobe expozice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
29.7.09 12:50

Hahaha, tak já také stejně jako Pudla jednou jedinkrát v životě zkusila depilační krém Opilca a s naprosto stejným výsledkem, nechala jsem to tam dokonce asi půl hodiny možná i déle působit když se vždy po 5ti minutách nic nedělo a úplně konečný výsledek byl, že chloupky byly o něco málo kratší, ale pěkně naondulované, prostě takový pěkný kudrnatý pudlíček :lol: :lol: :lol:
A to podotýkám, že já mám chlupy od přírody světlé a jemné, když si 2-3 týdny neoholím nohy tak se nic neděje.

Takže slavná Opilca putovala do koše a už jsem nikdy nenašla odvahu si koupit nějaký další třeba od jiného výrobce. Včera jsem tedy objevila v DM nějaký jejich depilační krém Balea asi za 29,– Kč a zaujal mě, protože byl kokosový a co je kokosové to já můžu, ale vzpomínka na Opilcu mě uvedla do reality a krém jsem nekoupila :P

• Citovat
  • Nahlásit
36443
29.7.09 17:20

Anonymko mozna jsme zvolily spatny preparat, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
29.7.09 19:05

Pudli, ale jakto, že jiným to fungovalo? Třeba napíše někdo, kdo to používá a vysvětlí nám, kde jsme udělaly chybu :-)

Pardon, že jsem se předtim nepodepsala, musim se už konečně zaregistrovat.
Lenka

• Citovat
  • Nahlásit
36443
29.7.09 19:22

lenko mozna jsme si mely ty nohy predtim oholit :-)))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14721
29.7.09 19:30

:lol: :lol: :lol:
Jsem tmavovláska a s pořádnými chlupy teda opilka ani veet nic neudělaly. Mám stejnou zkušenost jako Pudla. Prostě NIC! Jen jsem smyla krém a oholila to 8)

bonanzo , jak to používáš, že to zafunguje? U mně možná nějaké pidichloupky, ale třísla ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
29.7.09 22:37

No, já jsem kdysi použila Opilku a fungovala, postupovala jsem dle návodu a jsem jemnovlasá bruneta :lol: Jenže to byl takový smrad v koupelně, že přítel prohlásil, že než to čuchat, tak si raději nabrnkne pořádně zarostlou amazonku :lol: Za dva dny mi ty chlupy stejnak narostly, takže efekt to mělo stejný jak žiletka, tudíž jsem se vrátila ke klasice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23951
29.7.09 22:48

Na mně nezabírá ani Opilca ani Veet. Jako Pudla a jiné postižené. Když to začlo pálit smyla jsem to a navíc žiletka :roll: Chlupy nemám nijak extra tmavé ani tlusté, ale prostě ani ťuk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1196
30.7.09 07:48

Veet jsem jednou dostala jako dárek, i s tím holítkem bez žiletky. V doporučeném čase nic, nechala jsem to o pár minut déle a pak to tím holítkem šlo krásně. Ale ten smrad!!! Pálily mě z toho oči, větrala jsem jak divá…takže jsem se taktéž vrátila k žiletkování.
Na mě pro změnu nezabírá epilátor. Měla jsem letitý Braun i nový Panasonic, jezdím si po lýtku jak divá třeba půl hodiny a pryč je tak polovina chlupů, zbytek prostě odolává :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
30.7.09 14:07
Pudloslava píše:
lenko mozna jsme si mely ty nohy predtim oholit :-)))))

To by možná zabralo :lol:

Jinak já taky nejradši žiletku, je to tak asi nejrychlejší a výsledek je jistý a úspěch zaručený :D

Jsem vlastník jak epilátoru tak depilátoru, ale vytrhávač nepoužívám, protože pak mám nohy jak když jsem dostala kopřivku a ten holicí používám občas, spokojená jsem tak na 80%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
30.7.09 14:08

Na smrad při Opilce už si teda nepamatuju. Právě tomu by možná mohl zabránit ten krém co jsem zahlídla v DM, byl kokosovej tak možná, že by bylo v koupelně jako v tropickém baru nad piňa coládou :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.12.09 20:06

S Veetem do sprchy zkušenosti mám. Už ho používám tak třetí rok hlavně na podpaží. Tam je výborný - za 3-5min. ho smývám a vydrží 6-7dní. Občas ho využiji i na třísla, ale s výrazně horším úspěchem. Su hnědovláska s jemnými vlasy, ale ochlupení v tříslech mám tmavší a silnější a Veet mě tam sice chloupků zbaví, ale ne pěkně „do hladka“. Takže jenom jako nouzovka. Navíc se tím hodně ničí houbička, kterou se krém stírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
24.5.13 14:12

Já už roky používám Veet pro citlivou pokožku i na intimní partie a musím říct, že není žádná vyrážka. Nechám působit 10 min. a super :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat