Pánský holicí strojek - poraďte

472
18.7.09 13:10

Pánský holící strojek - poraďte

Prosím poraďte mi nějaký kvalitní pánský holící strojek. Co mají vaši muži doma a jak jsou s ním spokojeni? Chtěla bych koupit manželovi k 30.narozeninám a cenově tak do 2200Kč. Předběžně jsem koukala a docela se mi zamlouvá buď Braun nebo Philips. Na co se dívat při výběru? Je jich tolik, že nevím který zvolit.
Díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18633
18.7.09 14:41

Chlap má oba.. Braun s eale šíleně rychle otupil a tak jsem mu loni k narozkám koupila ten Philips a ten je senzační, ale asi taky záleží na typu a ten ti tu z hlavy nevyštrachám… Já si nechala poradit od chlapa v obchodě a vyšlo to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.09 20:01

Lacenko ,
prosím tě, jak je manžel s elektrickým strojkem spokojený? Ten můj nemá žádný, mám to zatím mezi tipy na dárek, ale prý u citlivější pleti se dělají pupínky, tak nevím, jestli by takový dárek uvítal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.7.09 20:02

Manzel ma tvrde huste fousy a jeste je lenoch, takze treba upravovane strniste nehrozi. Braun a planzety mu absolutne nevyhovuje, vyhovuje mi Philips s tema trema kulatyma planzetama. K narozkam si koupil strojek s tou cistici zakladnou a moc si ho pochvaluje. Aby taky ne, stal kolem sesti tisic…Za to bych ja mela predplatny do salonu na odchlupeni nejmina na 10 sezeni voskem. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
18633
18.7.09 20:16
nezkusena_mamina píše:
Lacenko ,
prosím tě, jak je manžel s elektrickým strojkem spokojený? Ten můj nemá žádný, mám to zatím mezi tipy na dárek, ale prý u citlivější pleti se dělají pupínky, tak nevím, jestli by takový dárek uvítal.

Normálním už se neholí… je spokojen moc a pupínky teda nemá tak nevím..Myslím že to byla dobrá koupě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
18.7.09 23:26

přidávám se a za nás doporučuji Philipse, byl to super dárek pro manžu k předloňským vánocům a vážně se povedl. Typ nevím, ale jsou to ty 3 planžety kulaté jak už tu někdo psal, taky jsem si nechala doporučit v obchodě a vybrala nejlepší poměr cena výkon. Manža má hoodně citlivou pleť, ale strojek mu vyhovuje maximálně, žádné pupínky ani jiný problém :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11032
1.11.13 14:28

Obnovuji tuto diskuzi.

Ahoj,

chtěla bych manželovi k vánocům koupit elektrický strojen na holení. Žiletkami ho to nebaví, navíc má hodně citlivou pleť, takže se při častém holení žiletkou osype. proto se holí tak 1× týdně. Věřím a hlavně doufám, že se strojkem by se holil častěji, protože to škrábavé strniště mě fakt nebaví :cert:.

Co od strojku tedy očekávám:

• co nejdokonalejší oholení
  • snadné čištění
  • šetrný k pleti
  • mokré i suché holení
  • co nejvíce oholení na jedno nabití

Co by mohl mít, ale není nutné

• zastřihávač vousů
  • možnost holení ve sprše

Pořád se neumím rozhodnout, jestli je lepší frézičkový nebo nebo planžetový, ale frézičkový je mi tak nějak sympatičtější, takže spíše tento typ.
Cena, no tak dejme tomu do 5 tisíc, ale pokud by byl levnější, uvítala bych to.

Prosím Vás tedy o rady, ať už muže zde na emiminu, nebo slečny a paní jejichž partneři holící strojek používají, aby mi zde napsali, jaký strojek mají a jak jsou s ním spokojení. Jak holí i třídenní strniště, jak často nabíjí…

Děkuji Issobel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5731
1.11.13 14:32

@Issobel moc ti neporadim, resim to same! Ale na mall.cz ma braun 100dni garanci vraceni penez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3794
1.11.13 14:42

Ted byli v dTestu!
Nejlepsi jsou Braun Series 5 5030s, Philips Senso Touch 2D RQ1175/16 -"- 3D RQ 1250/16
Braun CoolTec CT4s Wet&Dry

Tak studuj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11032
1.11.13 14:48
@Stevia píše:
Ted byli v dTestu!
Nejlepsi jsou Braun Series 5 5030s, Philips Senso Touch 2D RQ1175/16 -"- 3D RQ 1250/16
Braun CoolTec CT4s Wet&DryTak studuj :mavam:

jojo dneska přišel, ale pořád nějak nevím, jak moc se dá dTestu věřit. Dost slýchám názory, že je podplacený :think:. Ale samozřejmě to nastuduji ;). Jen chci slyšet názory těch, co používají, protože zkušenost je ten nejlepší test ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.15 11:31

Ahojte,
oživuji diskuzi. Nemáte někdo tip na dobrý strojek? Vím jenom, že bych chtěla pro manžela vodotěsný - aby se dal opláchnout pod vodou a nemusel se čistit kartáčkem, akumulátorový, ale dál vůbec nevím. :nevim:
Co mají vaši manželé a jsou s tím spokojení? Má také celkem citlivou pleť.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4559
2.12.15 11:44

@PaníBovaryová Hodně závisí na tvrdoti vousů manžel má hodně tvrdé a je spokojen s tříhlavým strojkem co má trojité planžety od Philipse je akumulátorový, ale ne vodotěsný planžety jdou vypláchnout vodou. Tchánovi jsme na měkčí vousy kupovali rovný strojek s čistící základnou, ale tam se musí kupovat náplně na čištění (jedna mu vydrží asi měsíc) taky Philips. Pokud má tvrdé vousy doporučuji koupit spíš dražší strojek ten co má manžel jsme kupovali před třemi roky stál asi 4 500 ale ještě jsme nemuseli měnit planžety. Jinak ten tchánův stál asi 1000 bez základny se základnou kolem 2000 a slouží druhým rokem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.15 12:03

@Heivka maturita ze strojírenství hadr :mrgreen:. Teď abych počkala, až mu narostou vousy a nějak to prozkoumala :mrgreen: Bohužel jsem momentálně skoro bez příjmu, tak se budu muset ohlížet i na to.
Jinak díky moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jaq
3
15.6.16 10:16

holící strojek

Zdravím, rád bych si pořídil elektrický strojek na holení - je jedno jestli planžetový nebo rotační :)

Potřeboval bych poradit při výberu, který je lepší a nějakou ověřenou značku.

Kamarádi z práce mají Remington a nemůžou si ho vynachválit tak nevím jestli do týhle značky jít. Sice ji trochu znám, ale nevím jak si stojí v porovnání s Braunem nebo Philipsem.

Máte se značkou Remington zkušenosti?

Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.16 10:19

Dle Dtestu se nejlépe v testech umisťují klasické (planžetové) strojky Braun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama