Reklama

Chorvatské sluníčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacka_n
Nováček 9 příspěvků 15.07.09 10:53
Chorvatské sluníčko

Ahoj, chystáme se k moři a poprvé s sebou bereme i našeho 2,5 letého Míšu. Jedeme sice do Chorvatska, kde nejsou teploty a slunko tolik rozdílné, ale přece jen bych se chtěla zeptat na vaše zkušenosti, jaký opalovací krém a nač si případně dávat pozor? Slunečník a klouboučky jsou samozřejmostí, ale dopředu nikdy netušíte co vás může potkat, takže pokud už jste někdo moře s malým děckem absolvoval, mužete mi poradit?

PS - Teď jsem zrovna klikla na tu reklamu, co tu běží - album smíšků - máte s tím někdo zkušenost? Koukám, že pro vytvoření toho alba je třeba registrace do klubu, docela bych to vyzkoušela, ale nechce se mi někam upisovat…

Reklama

Reakce:

ladyne
Nováček 5 příspěvků 16.07.09 15:06

ahoj! nejlepsi je asi se zeptat v lekarne a urcite Ti poradi, kdyz jsem byla u more s kamaradkou tak uz s sebou mela 3letou holcicku a mazala ji obycejnym opalovacim kremem Nivea ale s vysokym faktorem (třeba 40).
Co se tyce druheho dotazu, tak ja uz clenem klubu jsem a je to celkem fajn, chodi mi rady jak s malym cvicit a taky vzorky jejich vyrobku. Toho alba jsem si jeste nevsimla, tak to musim omrknout.

ladyne
Nováček 5 příspěvků 19.07.09 19:14

Tak uz jsem to vyzkousela a vytvorila jsem aleb hned nekolik, je to super a po rodine to jde nadracku a co teprve u mych kamaradek, co maji taky prcky :) Nestacime si vymenovat maily a chlubit se, ktera vytvorila hezci :). Moc diky za tip!

kacka_n
Nováček 9 příspěvků 21.07.09 15:50

No, nemas zac, ode me to byl taky spis jen dotaz :). Ale do klubu jsem se tedy uz registrovala a album si taky vytvorila. Ted cekame jake tipy nam zacnou chodit.

kacka_n
Nováček 9 příspěvků 07.08.09 14:35

Tak hlasim, ze jsme more prezili bez uhony :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >