Reklama

Bříško po CS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 03.09.09 16:50
Bříško po CS

Nemáte prosím někdo zkušenost nebo povědomí o používání zpevňujících kosmetických přípravků na bříško po CS? Na nějaký účinnější cvičení se ještě necítím, takže vytáhnutý svaly budou muset počkat, ale ráda bych začala nějak řešit aspoň takovou tu volnou kůži. Mám doma tělové mléko Enya od Dermacolu, ale nevím, jestli tyhle věcičky náhodou nemají vliv na MM…

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 03.09.09 17:31

ahoj - no já si hlavně o zpevňujících krémech myslím totéž co o krémech a přípravcích na celulitidu, tudíž že je to placebo za spoustu peněz! :roll:

když v testu pro spotřebitele dělali test na úspěšnost zmírnění či zbavení se celulitidy, tak nefungovalo nic, ať to stálo 500,–- nebo 2.000,–- 8O

ještě to chvilku vydrž a pak budeš moci pomalu cvičit :wink:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 03.09.09 18:53

Vydrž! Já jsem byla taky zděšená, co mi zbylo kůže, ale ono se to pomalu zatahuje samo i bez cvičení. Ještě to není úplně ono, ale fakt se to zlepšuje samo. Takže když k tomu pak časem přihodíš nějaké to cvičení, bude to dobré i bez krémů :wink:

Maggie_
Kecalka 154 příspěvků 03.09.09 20:28

vydrž půl roku, než budeš moct cvičit, pak se to spraví.. :wink:

Iv_77
Nováček 9 příspěvků 23.10.09 01:39

Pane jo, to fakt trvá půl roku, než budu moct po císaři cvičit?? Já myslela, že když se mi zahojí jizva, tak snad už budu moct do fitka chodit nebo je k tomu nějaký speciální důvod, proč tak dlouho se nesmí? Možná si to maluju moc idylicky, ale myslela jsem, že po šestinedělí budu tak 3-4× v týdnu cvičit, abych se zase dala dohromady a nemusela se rozčilovat při pohledu do zrcadla…

Iv_77
Nováček 9 příspěvků 23.10.09 01:39

Pane jo, to fakt trvá půl roku, než budu moct po císaři cvičit?? Já myslela, že když se mi zahojí jizva, tak snad už budu moct do fitka chodit nebo je k tomu nějaký speciální důvod, proč tak dlouho se nesmí? Možná si to maluju moc idylicky, ale myslela jsem, že po šestinedělí budu tak 3-4× v týdnu cvičit, abych se zase dala dohromady a nemusela se rozčilovat při pohledu do zrcadla…

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 23.10.09 02:49

Cvičit můžeš, doporučuje se začít pánevním dnem, v těhotenství dostalo zabrat, jizvu rozhodně masírovat; ale na břišáky se nevyplatí moc spěchat; chce to minimálně 3 měsíce + jistotu, že je i vevnitř všecko dobře zhojené + nemělo by nic bolet, a i pak začínat nejdříve šikmými a až dáš dohromady ty, pak teprve přímé; když se hned vrhneš na přímé, zůstane ti trochu břicho a už s tím nic nenaděláš.

vefi
Povídálka 24 příspěvků 17.11.09 22:58

Ahoj, s tou posilkou hlavně bacha, jestli kojíš. Příliš akčním cvičením se vyplavují různý škodliviny a přechází i do mléka..... :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >