Aceton v moči

6
25.10.20 14:37

Aceton v moci

Ahoj holky, jak uz jsem psala jednou diskuzi…ze jsem nemohla vubec jist a vse slo ven horem i dolem…tak ny gynekologii mi brali moc a krev a zjistili me aceton++. Nicmene muj gynekolog mi rekl, ze se muze po tom i umrit, ze musim na kapacku a ja to pochopila tak ze mi daj kapacku a pujdu domu. Prijela jsem do nemocnice a tsm me rekli, ze je to jen na hospitalizaci a rikala jsem, zda to nemuzu odlozit…a tady doktor me strasil, ze to vede k potratum tak jsem zustala. Pak jsem si precetla diskuze a nic vazneho s acetonem jsem si neprecetla. Mate s tim nektera zkusenosti, ze by Vas az tak vystrasili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19716
25.10.20 14:42

To je z dehydratace ne? Co chces odkladat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
25.10.20 14:48

A nemáš diabetes nebo těhotenskou cukrovku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6875
25.10.20 15:14

Tak jsi zrejme v ketoze, protoze jsi od patku nic nejedla ne? Nedivim se, ze se lekari boji a nechali si te tam na pozorovani. mela by jsi byt rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.10.20 16:08
@xxprincesscz píše:
A nemáš diabetes nebo těhotenskou cukrovku?

Nemam, tehotenskou cukrovku mi jeste nedelali…jsem v 8 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
25.10.20 16:14
@Jana525 píše:
Tak jsi zrejme v ketoze, protoze jsi od patku nic nejedla ne? Nedivim se, ze se lekari boji a nechali si te tam na pozorovani. mela by jsi byt rada.

Samozrejme ze jsem rada, nicmene kdyz jsem poprve psala, ze kdyz vse vyzvracim tak zda miminku nic chybet nebude a hodne lidi me napsalo…ze je to normalni, ze to maj taky a nekdo dokonce do poloviny tehotenstvi. Me jde spis o to…ze jeden rikal ze je to smrtelny a druhy ze vede k potratum, ale na netu jsem nic takoveho nenasla. 8o. Omlouvam se, jsem jeste nezkusena…tak hledam na to odpovedi kdo to mel a jaky to ma prubeh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
25.10.20 16:41

@Alana13 ježiši pokud mám v těhotenství (kor v začátku) v moči aceton na 2 křížky tak poslouchám lékaře a dělám, co se po mě chce.. tohle fakt nechàpu, taky bys mohla za 14dní zakládat diskuzi, jak si kvůli acetonu v moči potratila, přestože NA NETU psali, že by to měko být v pohodě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama