AD Asentra 50g

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.21 21:39

AD Asentra 50g

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s AD Asentra, nebudu vám tu vypisovat můj příběh, protože je to pro mě dost citlivé, ale beru ji 4 měsíce a necítím se nijak extra lépe, úzkosti přetrvávají, panická ataka také už byla. Od cca měsíce bráni Asentry mě trápí ze mám prakticky 0 chuť na sex a emoční otupělost, nedokážu dat příteli tolik lásky kolik si zaslouží, když mě obejme nic z toho necítím, jsem jak prázdná schránka, ani pejsek mi nedělá radost. Přijde mi, ze se trapím více než před tím, ale jiným stylem. Nejhorší pro mě je ten necit lásky, mate s tím někdo prosím zkušenost? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
228
21.11.21 08:04

Některá AD - především SSRI, SNRI - způsobují sex. dysfunkce a emoční polévkovou otupelost. Srazí emoce z obou stran - deprese, úzkosti ale radost taky.

Co jste tady napsala, řekněte psychiatrovi. Přečtěte mu to v ordinaci.

Potřebujete upravit léky na nějaké, co by neměly způsobovat intimní potíže. Agomelatin se hodně dává na posílení prožívání radosti a je bez než. ucinku na intimnosti. Nevýhoda, že se musí chodit na jaterní kontroly.
Taky např tritico, brintelix, bupropion, coaxil, aurorix…by měly být vhodné pro partnerský vztah. Musíte se poradit s lékařem.
SSRI, případně SNRI, mají ty sex. nežádoucí účinky téměř vždy.

HA užíváte? Zhoršuje depky a potíže s psychikou.

Terapii máte zavedenou? Podívat se na příčiny, proč ty potíže máte.

Jestli byste měla zájem, poptejte se u dr na terapeutický stacionář (docházkovy v místě bydliště nebo pobytový) a lázně na pojišťovnu na psychiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.21 23:05

Mám už přes rok, jsem na 150mg. 50 je málo, to mi říkala i tenkrát Dr, když jsem začínal. Mně to celkem sedlo, je fakt, že cítím i radost méně, ale ty sra_ky, co jsem měl v hlavě jsou pryč. Sex drive kapku zhoršení, ale není to tak hrozné, mluvím o chuť a poruchy erekce nemám. Tak těžko říct, jak to působí na ženu. Jediné co mi vadí, je velká pohodlnost a únava po probuzení, člověk by nejraději ležel celý den. Ja na tu aktivizaci bral kratom, to je volně prodejné na netu, ale to mi rozmrd_lo tu únavu a sex ještě víc. Jinak to působilo dobře ale dobrý sluha, špatný pán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat