Reklama

Aeg pračka se sušičkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 29.01.17 17:25
Aeg pračka se sušičkou

Chtěla bych si koupit pračku se sušičkou značky AEG. Máte někdo zkušenost právě s touto značkou? Můžete doporučit? Vzhledem k malému prostoru 2v1, bohužel nelze jinak.

Reklama

Reakce:

fidorka56
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 29.01.17 17:44

Ahoj, já ji mám :mavam:
Za mě super. Ze začátku mi připadalo, že všechny cykly jsou hrozně dlouhé a o automatickém sušení nemluvě 8o ale naučila jsem se s tím pracovat a dá se to, zvykla jsem si.
Jen mě teda překvapilo, že prádlo je docela zmačkané, takže trochu víc žehlím :think:

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 29.01.17 18:38
@fidorka56 píše:
Ahoj, já ji mám :mavam:
Za mě super. Ze začátku mi připadalo, že všechny cykly jsou hrozně dlouhé a o automatickém sušení nemluvě 8o ale naučila jsem se s tím pracovat a dá se to, zvykla jsem si.
Jen mě teda překvapilo, že prádlo je docela zmačkané, takže trochu víc žehlím :think:

A vysuší do sucha a zbaví i ostatních nečistot (chlupy, prach)?

fidorka56
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 29.01.17 18:40

@SábaW
Ano, vysuší a zbaví. Máme bílého psa, který pelichá a v podstatě prádlo je po vysušení bez chlupů a žmolků :kytka:
Jen je třeba naučit se ze začátku dělat s dobou sušení, já mám vyzkoušeno, že při praní na program bavlna suším cca hodinu a dvacet minut, když peru na syntetiku, tak to chce déle…

kackac31
Povídálka 21 příspěvků 30.01.17 22:41

@fidorka56 než zapneš sušení, tak to prádlo zkus vytáhnout, proklepnout a jako kdyby naskládat, myslím si, že by ti to mělo pomoct od žehlení. Já sice nemám pračku dohromady se sušičkou, ale když jsem si sušičku pořídila, tak jsem tam to prádlo taky dala bez poskládání a byla to hrůza, potom mi segra poradila, že je potřeba prádlo do sušičky naskládat a od té doby nežehlím, ještě je hodně důležité prádlo skládat hned po skončení cyklu, teplé

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama