Aeg pračka se sušičkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 176 příspěvků 29.01.17 17:25
Aeg pračka se sušičkou

Chtěla bych si koupit pračku se sušičkou značky AEG. Máte někdo zkušenost právě s touto značkou? Můžete doporučit? Vzhledem k malému prostoru 2v1, bohužel nelze jinak.

Reakce:

fidorka56
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 29.01.17 17:44

Ahoj, já ji mám :mavam:
Za mě super. Ze začátku mi připadalo, že všechny cykly jsou hrozně dlouhé a o automatickém sušení nemluvě 8o ale naučila jsem se s tím pracovat a dá se to, zvykla jsem si.
Jen mě teda překvapilo, že prádlo je docela zmačkané, takže trochu víc žehlím :think:

SábaW
Kecalka 176 příspěvků 29.01.17 18:38
@fidorka56 píše:
Ahoj, já ji mám :mavam:
Za mě super. Ze začátku mi připadalo, že všechny cykly jsou hrozně dlouhé a o automatickém sušení nemluvě 8o ale naučila jsem se s tím pracovat a dá se to, zvykla jsem si.
Jen mě teda překvapilo, že prádlo je docela zmačkané, takže trochu víc žehlím :think:

A vysuší do sucha a zbaví i ostatních nečistot (chlupy, prach)?

fidorka56
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 29.01.17 18:40

@SábaW
Ano, vysuší a zbaví. Máme bílého psa, který pelichá a v podstatě prádlo je po vysušení bez chlupů a žmolků :kytka:
Jen je třeba naučit se ze začátku dělat s dobou sušení, já mám vyzkoušeno, že při praní na program bavlna suším cca hodinu a dvacet minut, když peru na syntetiku, tak to chce déle…

kackac31
Povídálka 21 příspěvků 30.01.17 22:41

@fidorka56 než zapneš sušení, tak to prádlo zkus vytáhnout, proklepnout a jako kdyby naskládat, myslím si, že by ti to mělo pomoct od žehlení. Já sice nemám pračku dohromady se sušičkou, ale když jsem si sušičku pořídila, tak jsem tam to prádlo taky dala bez poskládání a byla to hrůza, potom mi segra poradila, že je potřeba prádlo do sušičky naskládat a od té doby nežehlím, ještě je hodně důležité prádlo skládat hned po skončení cyklu, teplé

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >