Reklama

Aerosleep podložka Römer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verulec
Kecalka 143 příspěvků 13.01.10 18:22
Aerosleep podložka Römer

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je nutné kupovat Aerosleep podložku Römer, když jsme se rozhodli, že koupíme romer king plus trendline Jet a určitě k tomu dokoupíme i ten letní potah. Měla by tahle podložka ještě nějakou funkci? Manželovi se líbí potah Alex, ale tvrdila jsem mu, že se v tom bude malý víc potit. K tomu se pak má kupovat ta podložka? A to se i na tu podložku dá ten letní potah? Děkuji

Reklama

Reakce:

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 14.01.10 08:33

Velurec, pokud koupíte potah Jet, tak nekupjte podložku Aerosleep, vlastně Jet je stejně dírkovaný jako Aerosleep.
A letní potah , to se rozhodnete až v létě, ale v Jetu se potit nebude, tak snad ten letní potah kvůli tomu, abyste chránili sedačku před větším zašpiněním.
Pokud byste pořídili Alex, tak tam určitě pokud se syn více potí pořídit letrní potah, nebo Aerosleep - ale není ani jedno nutné kupovat, je to jen navíc kvůli pocení, většinou zjistíte až při provozu .

LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 28.04.12 22:32

Maminky, prosím, která máte tuto sedačku, pořizovaly jste aerosleep podložku nebo letní potah nebo obojí. Jaké jsou vaše zkušenosti? Osobně mi přijde lepší proti pocení asi ta podložka a celkem vychází i levněji než potah. Díky za odpovědi.

LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 03.05.12 22:05

Opravdu se nikdo nenajde, kdo by mi sdělil osobní zkušenosti :,( Potřebuji poradit…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >