Aerosleep podložka Römer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulec
Kecalka 143 příspěvků 13.01.10 18:22
Aerosleep podložka Römer

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je nutné kupovat Aerosleep podložku Römer, když jsme se rozhodli, že koupíme romer king plus trendline Jet a určitě k tomu dokoupíme i ten letní potah. Měla by tahle podložka ještě nějakou funkci? Manželovi se líbí potah Alex, ale tvrdila jsem mu, že se v tom bude malý víc potit. K tomu se pak má kupovat ta podložka? A to se i na tu podložku dá ten letní potah? Děkuji

Reakce:
steeve
Kelišová 6994 příspěvků 14.01.10 08:33

Velurec, pokud koupíte potah Jet, tak nekupjte podložku Aerosleep, vlastně Jet je stejně dírkovaný jako Aerosleep.
A letní potah , to se rozhodnete až v létě, ale v Jetu se potit nebude, tak snad ten letní potah kvůli tomu, abyste chránili sedačku před větším zašpiněním.
Pokud byste pořídili Alex, tak tam určitě pokud se syn více potí pořídit letrní potah, nebo Aerosleep - ale není ani jedno nutné kupovat, je to jen navíc kvůli pocení, většinou zjistíte až při provozu .

LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 28.04.12 22:32

Maminky, prosím, která máte tuto sedačku, pořizovaly jste aerosleep podložku nebo letní potah nebo obojí. Jaké jsou vaše zkušenosti? Osobně mi přijde lepší proti pocení asi ta podložka a celkem vychází i levněji než potah. Díky za odpovědi.

LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 03.05.12 22:05

Opravdu se nikdo nenajde, kdo by mi sdělil osobní zkušenosti :,( Potřebuji poradit…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >