Aft na špičce jazyku

11.2.20 17:52

Aft na špičce jazyku

Zdravím, včera ráno se mi úplně na špičce jazyku vytvořil takový malý aft, nebo jak jinak to nazvat. Puchýřek? Není to vůbec bílé, naopak to má barvu kůže jazyka. Není to na pohled téměř ani rozeznatelné, ale když se podívám hodně z blízka do zrcadla, tak to má jiné “rýhování” než samotný “tečkovaný” povrch jazyku. Nutí mě se do té špičky pořád kousat, nenazvala bych to bolestí, jako spíš takové píchání, cítím to jak při jezení tak pití a mluvení či jakémkoli jiném pohybu jazyka. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Zmizí to samo nebo jste na to něco užívali? Mám pravidelný pitný režim, nejsem kuřák, nikdy jsem na afty moc netrpěla (pouze jeden čas před roky když jsem nosila rovnátka, ale to bývá myslím běžné). Snažím se moc po ostatních nepít apod. Přetrvává to do dneška a nevidím žádnou změnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15050
11.2.20 18:02

Tohle mivam dost pravidelne, je to neprijemne, zmizne to do 2dnu cca. Pokud to nebudes furt kousat (delam to taky). Se divim, ze to neznas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12591
11.2.20 18:05

No aft to asi není, protože ten bojí jak :cert: když jsem ho měla na špičce jazyka, tak jsem nemohla ani mluvit a bolest mi fakt vháněla slzy do očí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 18:10

@warita @Monchichik A vypadal u vás taky tak “neviditelně” nebo byl zbarvený do bíla? Ten můj není právě téměř vůbec vidět. Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12591
11.2.20 18:12

@XoxoCaroline no vůbec není neviditelný, je to jako prasklý puchýřek uvnitř bílý a fakt to hnusně bolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9586
11.2.20 18:13

Jak píše @warita, taky to mívám poměrně často, za par dní to zmizí. Nikdy mě nenapadlo to nějak řešit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12591
11.2.20 18:13

Dej si do vyhledávače afty a podívej se na obrázek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 18:16

@Monchichik koukala jsem právě na spousty a všechny jsou v porovnání s tím co mám já úplný extrém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12591
11.2.20 18:26

@XoxoCaroline no tak nemáš aft, to co popisuješ se mi taky občas udělá a zase co to zmizí, ale co to je taky nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15050
11.2.20 18:28
@XoxoCaroline píše:
@warita @Monchichik A vypadal u vás taky tak “neviditelně” nebo byl zbarvený do bíla? Ten můj není právě téměř vůbec vidět. Děkuji za rady.

neviditelny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 17:16

Dobrý den, syn má 2 roky a má aft na špičce jazyku a smrtí mu z pusinky. V lékárně doporučili Aloclair, ale malý vubec neotevřel pusu natož nevyplazne jazyk :,( Doporučite prosím něco jiného. Děkuji vám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12591
5.3.20 17:18

@Potocsková no nevím co jiného, všechno co znám se musí aplikovat přímo na ten aft..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 17:20

Děkuji vám jsem úplně bezradná. Myslela jsem jestli neni třeba sirup :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 17:21

@Monchichik
Děkuji vám jsem úplně bezradná. Myslela jsem jestli neni třeba sirup :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12591
5.3.20 17:23

@Potocsková no to nevím, to by ti asi řekli přímo v lékárně…já jsem měla vždycky tenhle gel, ale musíš ho dát přímo na aft, on ho znecitliví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama