Aft v krku - jak vypadají?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 14:51
Aft v krku

Dobrý den vypadá to jako aft v krku? Nemáte někdo zkušenosti? Dnes jsem byla u dr a ta řekla že angína to není a hlavně mě bolí jen v krku na jedné straně a když jim tak to je v pohodě. Přikládám fotku byla bych ráda kdyby někdo měl zkušenosti. :)

Reakce:
Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 21.01.19 14:55

Já tam teda nic nevidím, ale aft je bílý rozšklebený pupínek a jíst se s ním moc nedá, bolí to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 14:58

Je to ten pupinek jak je na levé straně.. Doktorka mi doporučila cucave tabletky a stříkat si sprej tak jsem si koupila tantum verde ten prej pomáha i proti aftum tak snad za chvilku budu mít klid

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 14:59

Protože jinak si neumím vysvětlit co to je když angína to není napada mě jedině aft

Plavuše
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 21.01.19 15:21

Mne to pripada jako zacinajici angina, protoze ta strana je nejaka cervena cela. Nejsem doktor, ale s anginami mam bohate zkusenosti. To ti rekla prakticka doktorka nebo na ORL? Zasla bych na ORL.

pocker
Kecalka 343 příspěvků 21.01.19 15:39

Nejl=pe poradí lékař, tady na netu asi těžko ti někdo přesně řekne o co jde..
Vidím, že lidi na net jsou schopni dát fotku už čehokoli.. :roll:

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 21.01.19 16:53

@pocker U doktora byla.........

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 21.01.19 18:56

Ahoj. Zeptám se, máš už na té levé straně vyrostlou osmou stoličku? Aft tedy nevidím, to je takový bilý vřídek ohraničený červenou, zarudlou tkání. Mě takto vždy polovina krku bolí když se mi cpou ven osmičky, bolí mě to hlavně při polykání.

AnastazieB
Echt Kelišová 8515 příspěvků 21.01.19 22:05

U mně aft vypadá jako taková bílá „rána“, kolečko, ohraničené. A mám je občas i v krku, ale tak hluboko, že je sama nevidím. Dr. si taky jednou myslela, že je to angína, ale nic mi nebylo, takže jsme došly k tomu, že je to aft.
Bolí to dost, a trvá to dlouho, než se to zahojí. Já vždycky začnu jíst vit. B. Po cca dvou týdnech se to začne zlepšovat a pak najednou už je to dobrý. Taky si vždycky myslím, že mě začíná škrábat v krku, ale když se to nijak neposunuje a nerozvíjí a nic jiného mi není, tak si uvědomím, že je to afta.

petracie
Nováček 3 příspěvky 28.01.19 16:34

podle fotky nepoznám, co to je, ale na afty a různé záněty v krku doporučuji Oroxid forte, není levný, ale opravdu funguje, je to roztok nebo sprej, po několika dnech pravidelného používání je velké zlepšení. Je třeba vyplachovat nebo kloktat aspoň 2× denně půl minuty a vyplivnout. Chuťově to není dobré a pění, tak se nelekejte

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >