Častá nevolnost, pocit na zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 09:57
Častá nevolnost, pocit na zvracení

Poslední dobou se mi často dělá špatně od žaludku a to hlavně ve škole, snažím se vždycky zhluboka dýchat a pít, ale z vody se mi udělá obvykle ještě víc špatně, minulý týden jsem dvakrát běžela na záchod, ale nevyzvracela jsem nic, pouze jsem se dávila..mamka straší s těhotenstvím, ale beru antikoncepci a do toho ještě často s přítelem používáme i kondom, takže těhotenství bych asi vyloučila
Přijde mi, že to taky hodně dělá stres a možná právě i antikoncepce, kterou mi doktorka změnila a vyhovuje mi snad ještě míň než ta, kterou jsem měla předtím, ale nejsem si na 100% jistá, jestli to je tím..taky mě napadla nějaká potravinová alergie
Máte někdo podobnou zkušenost? A popřípadě, jaká vyšetření by připadala v úvahu? Už jsem z toho zoufalá, hlavně ve škole je to peklo a je mi hloupé pořád lítat na záchod..

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 21.01.19 09:59

Tak udělala bych test, vysadila antinu a pockala jestli je to tím.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 21.01.19 10:17

Mě to dělá po ránu, podle mě je to stresem.

Verun83
Echt Kelišová 9245 příspěvků 33 inzerátů 21.01.19 12:15

Udelej test. Pak bych zkusila zmenila ha. Co rano snidas? Muze to byt i stres, nejaka uzkost.

Akcule
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 27.01.19 15:04

Ja mela po antikoncepcin­steasny prujem nenapadlo me ze by to bylo ni…3 mesice jsem ji brala a stav s ehorsil…pak me to napadlo…vysadila jsem a bylo po prujmu do tydne…postupem casu mi bylo i na zvraceni

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >