Oteklý tvrdší pupek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 22:36
Oteklý tvrdší pupek

Ahoj, jdu si pro radu. Dneska po koupání jsem zjistila, že mám pupek do kolečka oteklý tvrdší a jako by mi vylejzal (ze vnitř měkký), skoro jako v těhotenství, mám ho šíleně citlivý. I přítel říká, že ho mám malý, teď mi ani nemůže na pupek sáhnout, jak je to citlivý. Těhotná nejsem, znáte to taky někdo?

Reakce:
lékařka
Povídálka 41 příspěvků 20.01.19 23:32

kyla?

stinga
Kelišová 5081 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 23:53

dnes se to tu pupkama jen hemží, to ráno bylo zadání dne psát o pupku?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >