Bulka na jedné straně pupku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 19:56
Bulka na jediný straně pupku

Ahoj, dneska jsem jsi všimla, že se mi na jediný straně pupku udělala měkká boule a vylejzá do prostoru pupku, i na pohled je vydět, že se mi pupek změnil, když se ho dotknu, tak mi v něm začne jako by pnout a brnět, při nádechu mi skoro zmizí, ale mám pupek hrozně malí, prst na pupek dám jen na okraj a je to šíleně nepříjemný. Myslíte, že je to kýla?

Reakce:
Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 6490 příspěvků 20.01.19 20:06

Mohla by být.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5100 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 20:13

s největší pravděpodobností to kýla je

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 20.01.19 20:18

Ahoj. Podle popisu to opravdu vypadá na kýlu, určitě to prokunzultuj s lékařem. ;)

Taciras
Extra třída :D 11276 příspěvků 20.01.19 20:25

Může být a nenech se odbýt, mě takhle kdysi jeden pan doktor prohnal po vyšetřeních, protože „kýla to určitě není“ a když jsem se z toho kolečka vracela se všemi závěry negativními, tak jsem narazila na jiného doktora, který mi tu kýlu pak taky odoperoval :mrgreen: .

Ou
Kelišová 6216 příspěvků 20.01.19 20:38

nejspíš - běžte k lékaři.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >