Masáž a olej u bolestivé menstruace, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 18:09
Masáž a olej u menstruace atd.

Ahoj chci se zeptat na názor, jestli máte někdo zkušenost a pomáhá to. Někde jsem četla, že by u bolestivé menstruace mělo pomoc do pupíku nakapat olej (peprmintoví, šalvějový a zázvorový) spojený z masáží, byly tam asi 4 způsoby, jeden ze způsobů je, že si člověk ukazováčkem 4×-10× jemě zmáčkne pupík, druhý je, že si člověk, ukazováčkem v pupíku 6×-10× otočí po směru hodinových ručiček, další dva si nepamatuju. Myslíte, že to opravdu pomáhá?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 20.01.19 18:12

Tak to vyzkoušej. Já si nemyslím, že šťourání v pupíku pomáhá, ale co si kdo myslí, je ti stejně k prdu.

skorotehotna
Kecalka 432 příspěvků 20.01.19 18:44

A když zmáčkneš pupík vícekrát, tak se stane co? Podle mě je to totální hovadina. Na MS bolesti pomáhá úprava stravy, kontryhelovy čaj, atd. Ne kroužení prstem v pupíku.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 20.01.19 18:45

Slysim o tomhle prvne, na kazdyho zabira neco jinyho, na nekoho nezabira nic. To proste vyzkousej.

Russet
Extra třída :D 14009 příspěvků 20.01.19 18:59
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat na názor, jestli máte někdo zkušenost a pomáhá to. Někde jsem četla, že by u bolestivé menstruace mělo pomoc do pupíku nakapat olej (peprmintoví, šalvějový a zázvorový) spojený z masáží, byly tam asi 4 způsoby, jeden ze způsobů je, že si člověk ukazováčkem 4×-10× jemě zmáčkne pupík, druhý je, že si člověk, ukazováčkem v pupíku 6×-10× otočí po směru hodinových ručiček, další dva si nepamatuju. Myslíte, že to opravdu pomáhá?

Masáž bych při MS rozhodně vynechala. Mně pomohlo teplo a klid, jindy pohyb. Když už, vzala bych si analgetika a zbytečně se netrápila.

lachtanice86
Kelišová 7168 příspěvků 20.01.19 19:51

Záleží proč je bolestiva ms. U mých důvodů by to bylo k ničemu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >