Cukání vrnění pod levým prsem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12764 příspěvků 19.01.19 21:34
Cukání vrnění pod levým prsem

Hezký večer,
Už přes hodinu mě vrní pod prsem, je to málo bych snědla motorek. Neboli to, ale je to nepříjemný.
Děvčata co to může být. Elektrický kartáček jsem fakt nespolkla :mrgreen:

Reakce:
amylon
Kecalka 299 příspěvků 19.01.19 21:40

Mně se to někdy stává taky,vůbec netuším,co by to mohlo být.

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 19.01.19 23:42

Arytmie. V srdci se deli viry v krvi, jak to srdce nepravidelne bije.

amylon
Kecalka 299 příspěvků 19.01.19 23:51

Ale já mám kardiol.nález úplně v normě.Jestli to jsou arytmie,tak asi ty zcela neškodné.

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 20.01.19 06:30
@warita píše:
Arytmie. V srdci se deli viry v krvi, jak to srdce nepravidelne bije.

No tak kdyz jsem mela arytmie, tak me rozhodne nevrnelo prso. Ale citila jsem to az v krku a na hrudi.

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 10:26
@Verun83 píše:
No tak kdyz jsem mela arytmie, tak me rozhodne nevrnelo prso. Ale citila jsem to az v krku a na hrudi.

rec byla pod prsem. Tak ja nevim, kde presne to zakladatelka citi, ja to citila pod prsem. Takove jakoby bzuceni, je to dost neprijemne.

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 20.01.19 10:51
@warita píše:
rec byla pod prsem. Tak ja nevim, kde presne to zakladatelka citi, ja to citila pod prsem. Takove jakoby bzuceni, je to dost neprijemne.

Tak arytmii si muze lehce zjistit, kdyz si prilozi ruku na prso. To buseni uciti. Jestli ma rytmis pravidelny, tak je to neco jineho

jizvíková
Extra třída :D 12764 příspěvků 20.01.19 14:47
@warita píše:

Bzuceni ano, tlukot srdce bušení ne

Prof. Farnsworth
Kelišová 6127 příspěvků 20.01.19 14:51

Nemáš v kapse košile mobil? :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 15:28
@jizvíková píše:
Bzuceni ano, tlukot srdce bušení ne

tak ja nejaky nepravidelny tlukot rukou pres zebro taky necitila. To bzuceni mluvi samo za sebe. Jinak ta arytmie se projevi na EKG i bez toho, ze bys to citila. Zaznamenal to muj prakticky doktor pri vstupni prohlidce, kdyz mi delal takove male EKG, nejdrive stale kontroloval kontakty, myslel si, ze to je jenom blbe pripevnene, ale ne, nebylo.

Ovsem, 2 nasledujici EKG vysetreni dopadly zase bez nalezu. Takze nekdy to mam, nekdy ne.

jizvíková
Extra třída :D 12764 příspěvků 21.01.19 19:42
@Prof. Farnsworth píše:
Nemáš v kapse košile mobil? :mrgreen:

v kapse košile ne :mrgreen: tam mám elektrický zubní kartáček

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >