Světlá stolice a gastroenteritida

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 10:41
Světlá stolice, gastroenteritida

Ahoj holky, od patku bojujeme v rodine se strevni virózou..prinesla dcera ze skoly..zvracela celou noc…ja to chytla v podobe jen kreci v břiše, asi 7hodinovych..to bylo včera vecer a dnes rano stolice takova světla, jakoby sedo-bila. nikdy jsem to nemela, mam na wc vzdycky vsecko v pohode :mrgreen: mel jste nekdo po strevni viroze? Dekuju.

Reakce:
aledud
Kecalka 434 příspěvků 21.01.19 10:47

Je to normální, já tak byla s malým v nemocnici, zvracení nešlo zastavit a 2 den po, měl světlou stolici, sestřička potvrdila, že je to po střevní chřipce normální!

Evulina
Neúnavná pisatelka 16105 příspěvků 21.01.19 10:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky, od patku bojujeme v rodine se strevni virózou..prinesla dcera ze skoly..zvracela celou noc…ja to chytla v podobe jen kreci v břiše, asi 7hodinovych..to bylo včera vecer a dnes rano stolice takova světla, jakoby sedo-bila. nikdy jsem to nemela, mam na wc vzdycky vsecko v pohode :mrgreen: mel jste nekdo po strevni viroze? Dekuju.
Řešila jsem to letos u dcery, byla vyděšená, že je to žloutenka. Je ale fakt, že nezvracela. Stolice naprosto šedobílá, bez barviva. Nebyla to žloutenka..byl to nějaký střevní bacil. Docela rychle se z toho dostala pomocí grepových kapek (dceři budou tři roky, dávala jsem na lžičku do trochy vody vždy 3× denně asi 6 kapek a šup s tím do pusy, dítě se sice kření, je to hořké, ale jednorázově takto tu lžičku vždy spolkla).

Příspěvek upraven 21.01.19 v 10:48

aledud
Kecalka 434 příspěvků 21.01.19 10:47

Doporučili tak týden probiotika.

Evulina
Neúnavná pisatelka 16105 příspěvků 21.01.19 10:48
@aledud píše:
Doporučili tak týden probiotika.

Jo ano probiotika taky, ty vlastně taky brala k těm kapkám!!! Díky za připomenutí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 10:51

Dekuju…ted jsem byla opet :mrgreen: a hnedy… :lol: tak snad to predtim byl famt jen pozůstatek tech nocnich kreci… :hug: probiotika ale zakoupim

Boudová
Kelišová 6066 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 11:40

Taky mela dcera po strevni viroze. Vypada to opravdu desne a vydesilo me to. Tak ze jsme byly na utz atd.. a vse ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 12:05

A vy dospeli jste nekdy meli?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >