Reklama

Afty u tříleté dcerky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaela88
Nováček 9 příspěvků 22.09.18 14:01
Afty u tříleté dcerky

Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte některá zkušenost s afty v pusince.. Už jsem nešťastná, moje tříletá dcerka je má nonstop, když se kousne - udělá se jí, když má teplotu - udělá se jí, když je nastydla - udělá se jí.. někdy má jen tři malé, někdy má plnou pusinku vč. jazyku, někdy má veliké.. Doktorka ji brala i krev, ale vše vyšlo v pořádku.. Přikládám í fotku těch velikých

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 22.09.18 14:04

Moc nechápu příspěvek - :nevim: chceš něco doporučit nebo utesit ze se to zlepší??? Nebo zkušenosti maminek?? Jinak florsalmin roztok je bezva, na vyplachovani pusy a pak tolik nebolí a hojí se lip…

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 22.09.18 14:24

@Michaela88 ja muzu doporucit neocid gel.Na afty trpi hlavne starsi a u nej dost zabira i to kdyz denne bere B komplex.

Michaela88
Nováček 9 příspěvků 22.09.18 14:43

@Lioness34 chtěla bych poradit, zda některá maminka nezná něco, co by malé pomohlo..

Michaela88
Nováček 9 příspěvků 22.09.18 14:45

@Ivana 85 moc děkuji za radu.. neocid gel máme a mazeme.. zkusím koupit ten Bkomplex :)

Lioness34
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 22.09.18 15:13
@Michaela88 píše:
@Ivana 85 moc děkuji za radu.. neocid gel máme a mazeme.. zkusím koupit ten Bkomplex :)

Zkus i ten florsalmin - jsou to bylinky a našim to pomaha…tepla voda a páru kapek a uklidni se jim to i rychleji hojí ;)

tess.l
Nováček 4 příspěvky 16.10.18 10:54

ahoj, máme doma problém s aftem u dvouletého syna :( hodně ho to bolí, furt řve a nechce jíst ani pít :( máte někdo tip, jak to do něj dostat? jde mi hlavně o to pití, aby nebyl dehydrovaný, na hlad on neumře :D

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 16.10.18 10:58

@tess.l Mazat buď Calgelem nebo Kamistadem,obojí jsou lokální analgetika a po půlhodině po použití se dá najíst a napít. Nebo k pití vodu tělesné teploty a dát pít brčkem.

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 16.10.18 11:12

Mazat Kamistat gelem. Ten je super. A chladit. Zkus mu dát před pitím do pusy kousek ledu nebo nanuku. A hlavně k pití něco chladnější a „neštípavé“ ne džusy, ovocné čaje a pod. Ale to asi víš. :kytka:

Clementia
Kecalka 222 příspěvků 16.10.18 14:46

@Michaela88 Ahoj.Doporučuji si dát pozor na zubní pastu.Vetšina zubních past mají sls látku (pěnivost) ta to zpusobuje..Pro­dávají pasty enzymatické které jsou v harmonii s ústní mikroflórou.Na výplach řepík lékařský… :kytka:

Jindriska88
Kecalka 219 příspěvků 16.10.18 14:46

Homeopatie - Borax a zaměřit se na zvýšení příjmu vitamínu B - buď v syntetické verzi nebo zařadit do jídelníčku různé druhy ořechů.

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 16.10.18 14:50

u nas hodně pomohlo homeopatikum..děti to měli i hodně hluboko v krku kam se nedalo ničím mazat..pomohlo to rychle..

tess.l
Nováček 4 příspěvky 16.10.18 15:03

díky moc všem za rady, začneme tím Kamistadem:)

tess.l
Nováček 4 příspěvky 17.10.18 11:39

Tak Kamistad pomohl, nicméně na obalu je napsáno až od 12 let. Řešila jsem to s lékárnicí, předtím prý byl i pro malé děti, nově dle zákona až od 12, ale složení se nezměnilo, tak snad je to v pohodě.. :nevim:

cverunka
Závislačka 2551 příspěvků 17.10.18 11:44
@tess.l píše:
Tak Kamistad pomohl, nicméně na obalu je napsáno až od 12 let. Řešila jsem to s lékárnicí, předtím prý byl i pro malé děti, nově dle zákona až od 12, ale složení se nezměnilo, tak snad je to v pohodě.. :nevim:

Já dávala dceři i ve 4 letech. Ale pokud nemáš z toho dobrý pocit, můžeš ještě zkusit Tantum Verde. Vypláchnout pusu nebo nastříkat přímo na aft.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >