Pátá nemoc, nebo komár ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 21:11
Pátá nemoc nebo komár ?

Ahojky, syn 3 měsíce se dnes probudil s tímto… je to jen komár, nebo snad pátá-šestá nemoc?? :think:
Ve středu dobral ATB na zánět průdušek, ale nemoc byla bez teplot.. jen zahlenění. Do teď trochu pokašlává a pšiká..
Omlouvám se za neznalost, je to první dítě :lol:
Má to i na jedné ručičce- na hřbetu..

Přečtěte si článek: Pátá nemoc u dětí: Jen jednou za život

Reakce:
Adelajna
Povídálka 27 příspěvků 21.09.18 21:15

Podle mě sviňskej komár.

a12
Vesmírná mluvilka 33003 příspěvků 21.09.18 21:15

Na patou je maly, sestou mel ted nas rocni.. Je to spis takova vyrazka, tqkova krupicka nebo jak to rict.. Tohle bych videla spis na toho komara

Janli
Kelišová 6296 příspěvků 21.09.18 21:16

Komár. Pátá nemoc by byla tři dny teplot a pak nafialovělá vyrážka. Je virová, takže antibiotika by na ni neměla vliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 21:20

Dekuji :kytka:
Ja jsem ze všeho vyplasena, je tu s námi 2,5 měsíce, a už toho má za sebou dost .. litame od doktora k doktorovi , takže za každým prdem už vidim další nemoc :nevim:
Komár je pro mě nejlepsi varianta. :srdce:
I když je to sviňák :mrgreen:
Díky :srdce:

Kornel
Závislačka 3977 příspěvků 21.09.18 21:30

Ja bych taky rekla a přála toho komára!!!
Zatím a doufám ze krome urazu a operace nosnich mandli mel maly nejhorsi virozu a rovnou dvakrat pusa-ruka-noha kdy se mu udelaly silene vyrazky jak na puse,rukou,nohou od plosek po kolena a kolen ritnihi otvoru…Tomaskovi slezlo poprve vsech deset nehtu na rukou a 6 na nohou plus komplet kuze po celych ploskach noho, vylozene prorval 24hod. V kuse nez mu ty puchyrky praskly …fakt hnus pohled a koukat se jak trpi a nejde pomoct :,( :,( :,(

lampicka11
Závislačka 3435 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 22:45

Prohledej včerejší diskuze. Dosti podobné pupínky měli včera děti dalších 2uzivatelek z ničeho nic

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >