Reklama

Extrakce zubů dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 14:17
Extrakce zubů dítě

Dobrý den, dcera 5 let je druhý den po vytržení stoličky, nic jí nebolí, ale všimla jsem si bílého povlaku na ráně? Zánět by bolel, ne?

Reklama

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13517 příspěvků 20.09.18 14:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera 5 let je druhý den po vytržení stoličky, nic jí nebolí, ale všimla jsem si bílého povlaku na ráně? Zánět by bolel, ne?

A není to druhý zub? Ten, co tlačil ze spodu na mléčný?

kacka-22
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 20.09.18 14:40

@eumedon ne, tam druhy zub nebude dlouho. Je to takový povlak, mamka mě vyděsila, že to může být zánět, ale někde jsem četla, že rána pak zbělá …tak jestli někdo nemá zkušenost

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 20.09.18 14:49

Bílý povlak na extrakční ráně je úplně normální. Je to takzvaný fibrinovy nálet, součást hojiciho procesu.

kacka-22
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 20.09.18 14:55

@dickys díky, to jsem potřebovala vědět … :dance:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 20.09.18 15:03

Podle mě proces hojení ono se to tam právě udělá aby tam ten zánět neměl šanci ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >