Extrakce zubů dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 14:17
Extrakce zubů dítě

Dobrý den, dcera 5 let je druhý den po vytržení stoličky, nic jí nebolí, ale všimla jsem si bílého povlaku na ráně? Zánět by bolel, ne?

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13732 příspěvků 20.09.18 14:25
@Anonymní píše:
Dobrý den, dcera 5 let je druhý den po vytržení stoličky, nic jí nebolí, ale všimla jsem si bílého povlaku na ráně? Zánět by bolel, ne?

A není to druhý zub? Ten, co tlačil ze spodu na mléčný?

kacka-22
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 20.09.18 14:40

@eumedon ne, tam druhy zub nebude dlouho. Je to takový povlak, mamka mě vyděsila, že to může být zánět, ale někde jsem četla, že rána pak zbělá …tak jestli někdo nemá zkušenost

dickys
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 20.09.18 14:49

Bílý povlak na extrakční ráně je úplně normální. Je to takzvaný fibrinovy nálet, součást hojiciho procesu.

kacka-22
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 20.09.18 14:55

@dickys díky, to jsem potřebovala vědět … :dance:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 20.09.18 15:03

Podle mě proces hojení ono se to tam právě udělá aby tam ten zánět neměl šanci ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >