Afty v 17ti?

25
12.7.20 23:39

Afty v 17ti ?

Ahoj chtěla jsem se zeptat co používáte na afty? Je mi 17 a už od malička se mi objevují skoro pravidelně :zed: mám z nich pokoj max. 4-5 měsíců a pak se mi „udělají“ Znovu, ale nevím z čeho když sem byla menší tak sem si říkala, že je to z toho, že sem si všechno dávala do pusy atd. Ale teď už s tím problém nemám :lol: :lol:… Používám nato fialku, ale ne tak často doktorka mi napsala „kalobu“ Ale moc nefunguje většinou mi zmizí samy časem a je jedno, že si na to něco dávám :nevim: ale trvá to dost dlouho a afty jsou dost nepříjemné a hlavně na nebo pod jazykem :jazyk: většinou mi jedna zmizí a druhá se udělá na jiném místě a je to od znovu… Možná sem nato víc náchylná nebo jak to napsat :nevim:… Tak co nato používáte vy? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.7.20 23:44

Taky jsem na ně trpěla. Používala jsem též fialku, pomáhala mi. Afty se mi dělali většinou z kiwi, ananasu a nějakých citrusů. Jinak ještě dřív taky dávání do pusy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4290
12.7.20 23:48

Taky se mi hodně delaly cca v tvým věku, trpěla na ně moje mamka a stacila špatně umyta sklenice a hned jsem ho měla taky. Věkem a vlastní domácností to přestalo, už ani nevím kdy jsem měla naposledy. Ale mám pocit jestli častý výskyt nesouvisí i s nedostatkem určitých vitamínů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
13.7.20 00:01

Muze to byt i reakce na urcite ovoce-jak uz se pise nahore. Me se delaji po rajcatech, ananasu, jahodach, pomerancich atd. Zamerte se na tohle :upside_down: a co na afty, tak jedine fialku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
13.7.20 00:12

Mně na afty nejlépe zabírá odvar z šalvěje - několikrát denně si vypláchnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5902
13.7.20 01:20

Afty se mi dělají když jsem oslabená. Málo spánku, špatná strava,… Většinou je to pro mě známka toho, že mám přibrzdit jinak skončím nemocná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8753
13.7.20 05:26
@Heivka píše:
Afty se mi dělají když jsem oslabená. Málo spánku, špatná strava,… Většinou je to pro mě známka toho, že mám přibrzdit jinak skončím nemocná.

To mám úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8753
13.7.20 05:28

@Melissa16 mně pomáhá doplnit vitamín B - Riboflavin. A až nečekaně dobře mi zabírá obyčejný borůvkový kompot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3914
13.7.20 06:52

Mrkni na probiotika bactoral, jsou na dutinu ustní. Dceři zabralo na opary. A to je měla 5× za dva měsíce. Od té doby co dávame poctivě opar neměla. Bere se 16 dní, 30 dní pauza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
13.7.20 15:30

Používám tee tree oil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu