Agolutin po neúspěšném IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amilie
Kecalka 143 příspěvků 01.02.10 16:41
agolutin
  • :dance: .{color: purple}* Ahoj zdravím všechný čtenářky co jsou pravě na přijmu chtěla bych se některe z vás zeptat nebo snad poradít ja mám dost nepravidelný menstruační cyklus a proto už 2 roky beru UNTROGESTAN bez něho menstruací nedostanu sním ano přesně na den,jenomže v prosinci jsem podstoupila 1 cyklus IVF a tak po IVF jsem brala UNTROGESTAN 3X2 po dobu 16 dnů IVF se nezdařílo a ja jsem menstruací dostala 12 po IVf i když jsem ještě brala UNTROGESTAN měla jsem ji střední a 5dní pak jsečm se objednala na kontrolů k doktoroví tan mi řekl že je vše v pořadků byla jsem 25 den cyklu děložní sliznice rostla stím mi řekl že by menstruace měla přijit do 10 dnů jenom že ona potvora nepřišla tak jsem tam jela znovu dostala jsem 2 DAVKU AGOLUTINU stím že do 5 dnů přijde určitě jenom že už je to 6 den a ona potvora nikde asi se ji nechce tak jsem se některe z vás chtěla zeptat mělí jste stím taky problemý taky jset to některa nedostala břícho mě sice tak ten 4 den pobolivalo jako bych to měla dostat jenom že nic tak ted nevím mam jit znova k doktoroví porad te čím to muže byt děkují amilie :potlesk: :potlesk:
Reakce:
Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 01.02.10 20:32

Nevím jak to máš s ovulací, ale mě se tohle stalo, když mi píchli agolutin po ovulaci. V těle jsem měla svůj progesteron co produkovalo žluté tělísko po ovulaci a pak mi píchli agolutin, ten se vstřebal, ale pořád tam byl ten přirozený hormon co si tělo vyrábělo samo. Takže MS došla až za 12 dní, injekce neinjekce.
Jinak došla vždycky 5. den po agolutinu.

amilie
Kecalka 143 příspěvků 01.02.10 22:09
agolutin

Ja jsem měla před ivf ovulací 18 den cyklu ale po tom ivf to mam rozhozene tak že nevím vubec 25 den cyklu sliznice rostla 35 den cyklu jsem šla na ultrazvuk měla jsem zvětšené vaječníky dostala jsem agolutin ted je to 6 den a nic jinak vždycky po agolutinu jsem to měla ten 3 až 4 den :nevim: :nevim:

petula87
Závislačka 3992 příspěvků 01.02.10 22:13

já ho dostala minulý týden poprvvé a MS přišly 3 den.. nevím zatím moc zkušenosti nemám ale tajně doufám že příjde i těhu a ne jen MS :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >