Agolutin a žádná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
myscenes
Nováček 3 příspěvky 22.03.19 01:01
Agolutin a žádná menstruace

Ahoj všichni, chci se zeptat zda jste některá měla stejný problém a co z toho vzniklo vám?
Jsem dnes už 15 den po injekci na vyvolání ms, už 5 dni mám bolesti v podbřišku stejné pocitově, jako kdybych měla menstruaci, ale ta se nedostavila, ani žádný náznak špinění apod. Jen ještě šílená bolest prsou. Takovou jsem snad nezažila.. 8o
Tehotensky test jsem delala a je negativní. Mám šíleně rozhazeny cyklus, ms sama skoro nepřijde, proto agolutin. Samozřejmě bych už ke svoji doktorce šla ale má dovolenou, tak musím počkat do pondělí.
Zajímají mě tedy proto vaše názory a zkušenosti. ;)

Reakce:
rumela9
Kecalka 337 příspěvků 22.03.19 15:17

Ahoj. Já na injekce Agolutinu chodila dlouho. Stalo se mi několikrát, že ms nedošla. Jednou to byla cysta na vaječníku a několikrát jsem to prostě nedostala. Pak jsem začla chodit na dvojitou dávku a už se mi to nestalo. Určitě se ozvi doktorovi. 15 dni už je dost, ale dostávala jsem to o dýl.. :mavam:

myscenes
Nováček 3 příspěvky 22.03.19 18:13

@rumela9 já prave na ty injekce chodím a vždycky to do 14 dnů přišlo,proto mě zajímalo jak to kdo má,v pondělí tam mažu :grin: dekuji.

Váš příspěvek
Reklama