Depilace intim.partii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymkaa3
Povídálka 36 příspěvků 20.03.19 15:05
Depilace intim.partii

Ahojky, dlouhou dobu, intimni partie si holím klasickou ziletkou, ale není to 100%,chtela bych teda použít něco jiného, napadly mne DEPILACNI PASKY VEET
Opravdu fungují a stojí to za to? Nebo holt budu muset být na ziletce? (Vím ze mamka ma nejaky strojek kterym si holí nohy, ale nevím jestli se da pouzit na intim. partie, ani jak se používá)
Moc děkuju za rady

Reakce:
terien
Extra třída :D 10725 příspěvků 20.03.19 15:21

Mě depilační pásky nevyhovují, nejvíce se mi na tyhle partie osvědčila cukrová pasta. Ten strojek ne, to hrozně bolí, s tou pastou mnohem míň. Teď jsem přesedlala na IPL světlo a mám klid úplně.

Hvezda70
Stálice 55 příspěvků 20.03.19 15:24
@terien píše:
Mě depilační pásky nevyhovují, nejvíce se mi na tyhle partie osvědčila cukrová pasta. Ten strojek ne, to hrozně bolí, s tou pastou mnohem míň. Teď jsem přesedlala na IPL světlo a mám klid úplně.

Ahoj, mohla by si mi o tom vic napsat? O tom svetlu?

terien
Extra třída :D 10725 příspěvků 20.03.19 15:26
@Hvezda70 píše:
Ahoj, mohla by si mi o tom vic napsat? O tom svetlu?

A co bys chtěla vědět? Obecné věci najdeš na netu.

Laurie
Kecalka 414 příspěvků 5 inzerátů 20.03.19 15:39

taky používám cukrovou pastu a vydrží to určitě dýl jak po žiletce:) než si zvykneš tak to bolí a dá se na to zvyknout

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 16:03

Já mám normální depilační strojek a depiluju si jim jak nohy, tak intimní partie. :palec: Mám tmavé vlasy a chlupy a když jsem se holila žiletkou, už druhý den jsem měla tmavé strniště. :cert: Dlouho jsem se holila denně, obden, ale přestalo mě to bavit. Teď jsem hladká i 2 týdny a už bych se k žiletkám nevrátila.

Anonymkaa3
Povídálka 36 příspěvků 20.03.19 16:11

Dobree,dekuju,nohy si normalne holím žiletkou a intimni partie mam pochvilce strniště a i červené pupínky, nejdostupnější mi teď přijde cukrová pasta :) určitě ji zkusím hned v pátek!

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21005 příspěvků 20.03.19 17:04
@Anonymkaa3 píše:
Dobree,dekuju,nohy si normalne holím žiletkou a intimni partie mam pochvilce strniště a i červené pupínky, nejdostupnější mi teď přijde cukrová pasta :) určitě ji zkusím hned v pátek!

prosím tě, podle psaní si mladá holka, asi nebudeš mít zkušenosti, tak jestli si to budeš dělat sama, tak bacha, nemaž si to horké!!!
Já před lety udělala chybu, nedocvaklo mi to a kápla si to na nohu chvíli po dovaření. A měla sem tamvy pálené jizvy ještě pět let :zed:
Takže s cukrovou pastou opatrně! ;)

hanzy
Echt Kelišová 8417 příspěvků 20.03.19 17:06

Cukrovou pastu BioEpil prodavaji i v DM a Rossmanovi :palec:

terien
Extra třída :D 10725 příspěvků 20.03.19 17:14
@Anonymkaa3 píše:

Mě po ní hlavně vůbec nezarůstaji chloupky, je fakt super. Ale doporučuji dojít si ze začátku ke kosmeticce, ať okoukas, jak se to dělá. Chce to trochu grif.

alimdar
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 20.03.19 19:28

@Anonymkaa3 zatim se holim, ale já úplně dohladka, úplně všude. Chlupy mi moc nerostou, vydrzim klidně až 14 dnů. Za měsíc se chystám na brazilskou depilaci do salonu. Určitě se bojim, ale vydržím to. S mou frekvencí růstu chlupů půjdu tak 3× a budu mít klid.
Nad IPL strojkem jsem taky přemýšlela, ale v mém případě to nemá smysl. I nohy si holim jednou za měsíc. Držím palce, at si najdes svou n nejlepší cestu

Váš příspěvek
Reklama