Zpožděná menstruace vlivem stresu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 23:48
Zpozdena menstruace vlivem stresu

Dobry den, chci se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost se zpozdenim menstruace, uz je to tyden.Mame relativne nedavne umrti blizke osoby v rodine a jsem uz delsi dobu pod stresem. Priznaky, ze by se to melo dostavit mam, ale nic. Jinak to mam presne temer na den..Co delat…Tehotna nejsem. dekuji

Přečtěte si článek: Opožděná menstruace

Reakce:
Ajovka
Stálice 59 příspěvků 19.03.19 23:54

Jojo, jednou jsem to celý měsíc nedostala. Když ještě tak týden nepřijde, skoč si na gyndu, zkusí vyvolávačku ;) popř. Za pár dní Těhotenský test :hug:

Jessica4
Kecalka 234 příspěvků 20.03.19 07:07

Taky mám zkušenost. Stres mě hodně ovlivnil cyklus a čekala jsem dlouho než mě menstruace dorazila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 07:25

Moje dcera takhle neměla 3-4 měsíce. Věděla určitě, že těhotná není, nakonec šla k lékaři a dostala prášky. Při vyšetření bylo vše v pořádku. Po práškách MS přišla jak měla. Taky to bylo ze stresu. Dcera už je dospělá (jen pro info). Takže pro jistotu doporučuji lékaře, ale jinak asi spíše klid. Stres je prevít.. Prosím anonym ponechat, dcera ví, že sem chodím…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 13:38

Ano, stalo se mi to nedávno. Měřím si bazální teplotu a opravdu ten cyklus došlo k posunu ovulace cca o týden - a tudíž o to později pak dorazila i menstruace.

Váš příspěvek
Reklama