Řešení na pravidelnost menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 19:38
Řešení na pravidelnost

Mám 17 let, menstruaci mám už víc jak 3 roky, bohužel za tu dobu nebyla nikdy pravidelná, někdy po 28 dnech, někdy po 37 dnech, jsem z toho ve hodně ve stresu pokaždé, gynekologii a antikoncepci mám přísně zakázáno od rodiče. Chtěla bych se zeptat zda je nějaká možnost nebo řešíme aby (krom anti.) byla pravidelnejší?

Děkuji za odpověď

Reakce:
vendulaaa
Závislačka 4931 příspěvků 19.03.19 19:40

Proč máš zakázanou gynekologii? Třeba by ti poradili i jinak než antikoncepci.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9523 příspěvků 19.03.19 19:42

Na gyndu si zajdi, tam bys měla jít tak jako tak na prevenci, to ti nemá kdo zakazovat.

lachtanice86
Echt Kelišová 7639 příspěvků 19.03.19 19:43

Bylinky. Ale nechápu proč nemůžeš jít na gynekologii?

Tichošlápek
Extra třída :D 13694 příspěvků 19.03.19 19:45

Některé ženy mají cyklus přirozeně nepravidelný. To není nic proti ničemu. S na gyndu si samozřejmě zajdi minimálně na prevenci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 19:45

Je mi stejně, úplně to samé jsem řešila, zabraly bylinky, na gyndě jsem ještě taky nebyla :oops: prosím o anonym

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 19.03.19 19:55

Antikoncepce zrovna MS nezpravidelni. Ta telo naopak opravdove menstruace zbavi a nahodi jen pseudo krvaceni, to zrovna pro telo s nepravidelnou MS neni to nejlepsi reseni.

pazitka
Echt Kelišová 8919 příspěvků 19.03.19 20:01

zkus gynex nebo sarapis

Petule030
Kelišová 5841 příspěvků 1 inzerát 19.03.19 20:39

Já neměla nikdy pravidelnou ms. Můžeš to zmínit i u svého pediatra, taky ti může předepsat bylinky. Mohla by ses zeptat i jej, jestli by nemohl vyšetřit hormonální profil. Ale pokud tě to nijak neotravuje, netrap se tím. Pár dní sem, pár dní tam… Antikoncepce není spásná, jak se v očích mladých tváří. Naopak, později po vysazení a při snaze o miminko někdy nastanou problémy a vyplyne to, co ta antikoncepce maskovala.
Lékař - gynekolog ti teoreticky může napsat i hormony na podporu ovulace a tím i zpravidelnění cyklu. Můžu ti doporučit i vitamíny. Ale ruku na srdce, chtělo by se ti za to vyhazovat peníze, jen aby ms chodila „jak hodinky“? Pokud ms chodí jakš takš pravidelně, tak se tím netrap. Některé ženy to tak prostě mají ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 13:00

Děkuji za odpovědi, a gynekologii mám zakanou z důvodu mého rodiče, je staršího věku (přes 50) a myslí si že toto není podstatná věc pro mé zdravý

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 13:06

Chtěla jsem na gynekologii z důvodu abych věděla že je vše v pořádku a nechat si poradit ohledně ne pravidelností zda se dá nějak řešit, bohužel jak už jsme psala výše mám přísný zákaz a na všechny gynekologie na které jsem chtěla zajít chtěli abych přišla s rodičem jelikož nejsem plnoleta

Tichošlápek
Extra třída :D 13694 příspěvků 20.03.19 13:08

Tak až ti bude 18, to už je za chvíli

Mína47
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 26.03.19 22:09

Chvalim te za to, ze dbas na prevenci, i kdyz je to zatim bez vysledku. Brzy ti bude 18 a uz nastesti nebudes muset resit povoleni rodicu. Moc nechapu ten zakaz, kdyz je to ze zdravotniho duvodu

Váš příspěvek
Reklama