Agresivní králík - domácí mazlíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Charlie2017
Nováček 3 příspěvky 08.08.19 18:23
Agresivní kralik

Zdravím, mám jeden vcelku dost velký problém se svým kralikem. Ze dne na den změnil chování z hodneho a pritulneho kralicka na velice agresivního a kousajiciho kralika. Jedna se o samici starou přibližně 7 měsíců… S přítelem už si nevíme rady co s ni. Já už s ni odmítám jakýkoli kontakt. Můžete mi prosím poradit co s tím dělat?

Reakce:
sagina
Echt Kelišová 8083 příspěvků 08.08.19 18:28

@Charlie2017 vykastrovat?

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30803 příspěvků 08.08.19 18:44

Tak samice je vhodné co nejdříve nechat vykastrovat kvůli možné rakovině „ženských orgánů“.Ve 4 letech mají bez kastrace, bohužel, už snad 80% riziko nádoru. Naše králíková je plachá, nerudná a nemazlivá už od narození, velmi lpí na svém teritoriu.Ale i tak je milována :hug:.Co zvířátko, to originál.

Freya10
Kecalka 460 příspěvků 08.08.19 18:45

Jojo - dospěla do puberty - mlátěj s ní hormony…ta naše přesně to samý a přesně ten samej věk (teď je jí 8m)…největší „problém“ má se mnou, dceru nechává být a manžela naopak ojíždí…mě vyhazuje z gauče cvakáním zubů :lol:

Buď to přejde teoreticky po pubertě, nebo kastrace - my se chystáme na podzim (i ze zdravotních, preventivních důvodů ;) ).

Třeba někdo s králíky zkušenější poradí, jak v tomto období s výchovou…

bublinek
Kelišová 5691 příspěvků 08.08.19 18:51

Puboš, taky máme doma.
Pořídili jsme „trenažér“ na ojíždění, protože láska s ní bolí.
Mám už domluvenou kastraci, protože se z čistotného zvířátka stalo čuně a mě nebaví pořád hlídat.

kopretina90
Kecalka 248 příspěvků 09.08.19 08:53

Vykastrovat.

Váš příspěvek
Reklama