Černé tečky v srsti koťátka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:40
Černé tečky v srsti koťátka

Dobrý den, je tu někdo kdo by mi mohl poradit než pobřežím na veterinu? Neví někdo co by to mohlo být? Máme doma dva dny koťátko a dnes jsem mu rozhrnula srst a našla tam spoustu těchto černých teček. Poradí někdo? :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 35 inzerátů 08.08.19 10:42

Bleší bobky.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18216 příspěvků 08.08.19 10:43

Hovinka blech

PHV
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 08.08.19 10:43

Ano, má blešky.

Majinka7
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 08.08.19 10:43

Přesně tak, ma blechy, doporucuji okamžitě postrikat pripravkem na blechy pro kočky.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18216 příspěvků 08.08.19 10:44

Je to tak moc osobni, nebo intimni pro kote :mrgreen:?Cumak vyfoceny nema.

Agáta 84
Kecalka 452 příspěvků 08.08.19 10:44

Ano ano, musíš odblešit ;)

Venett
Kecalka 200 příspěvků 08.08.19 10:44

Nemá blechy? Tohle vypadá jako jejich výkaly. :think:

Zkus prohledat srst třeba na bříšku.

Agáta 84
Kecalka 452 příspěvků 08.08.19 10:46
@wildcherry píše:
Je to tak moc osobni, nebo intimni pro kote :mrgreen:?Cumak vyfoceny nema.

Aby ho nikdo nepoznat, když má blešáky..To je moc intimní, proto anonym, ne? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 10:49

Blešky jsem právě vůbec nenašla… :( Je možné že budu mít třeba v kobercích nebo na gauči atd blešky? Co s tím? :?

Majinka7
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 08.08.19 10:52
@Anonymní píše:
Blešky jsem právě vůbec nenašla… :( Je možné že budu mít třeba v kobercích nebo na gauči atd blešky? Co s tím? :?
Tak blesku uz mit nemusí, jak pises mohla vypadnout nebo se jen dobře ukryva, kotě osetri proti blecham, pokud ti beha v koberci, skoci spíše na kotatko a pokud bude postrikano, blecha uhyne.
MP Krista
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 08.08.19 10:56

Blechy. Určitě odblesit, všechno, s čím přišlo kotě do styku, vyprat nebo opakovaně vyluxovat.. Chodí -li kotě ven, pořídit mu antiparazitni obojek. Blechy chytí i z trávy.

Lalelale
Kelišová 5244 příspěvků 08.08.19 10:58
@wildcherry píše:
Je to tak moc osobni, nebo intimni pro kote :mrgreen:?Cumak vyfoceny nema.
:mrgreen: :mrgreen: to pobavilo
Venett
Kecalka 200 příspěvků 08.08.19 11:00
@Anonymní píše:
Blešky jsem právě vůbec nenašla… :( Je možné že budu mít třeba v kobercích nebo na gauči atd blešky? Co s tím? :?

No ony se snadno nehledají, jsou hrozně mrštné :think: Ty tečky jsou ale důkazem, že tam jsou, kde jinde by blechy měly potravu??

Ze srsti padají jen vajíčka a z těch se líhnou blechy nové. Je nutné vysávat a vystříkat místa v bytě, kde se pohybuje.

Je to boj :hug:

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 28321 příspěvků 08.08.19 11:07

Nejúčinější je pipeta adventage, ale raději se poraď s veterinářem, já si nejsem jistá, jestli to smí koťata. A pozor na to, existují postřiky na blechy, které jsou pro kočky toxické, skoč si na veterinu, jsou i přípravky „na recept“ přímo od veterináře, které ti běžně neprodají. Jinak klidně může mít blechu jen jednu, dvě, zatím, to nemáš šanci v srsti najít. A samozřejmě všechny pelíšky a místa, kde kotě pobývá, bude plné bleších vajíček, opět, to okem neuvidíš. Takže to chce všechny věci pořádně vyprat nebo vymrazit, případně obojí a všude pořádně vysávat, každý den. Držím palce, taková invaze blech v domácnosti je noční můra. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama