,,Agresivní” miminko

38
22.2.21 18:37

,,Agresivní” miminko

Zdravím všechny, už asi tři dny přemýšlím a hledám na internetu, ale nic jsem nenašla :nevim: Tak to zkouším tady, protože mi to nedá spát :(
Mám chlapečka, za 3 dny mu budou 4 měsíce. V pátek (19.2.) jsme byli na očkování (Bexsero), první večer horečka 39 a pak už dobrý, ani bolest nožky, když mu na ni sáhnu. Píšu to sem, protože nevím, jestli to může mít souvislost s jeho chováním, které trvá od soboty :think: Včera jsem si s ní.,,vykládala”, brblal a najednou začal být vzteklý, škrábal mě do tváře, ale fakt silou a měl úplně vzteklý výraz :nevim: Nevím, jak to popsat, ale fakt se mi nezdá, aby takový prcek, dokázal mít takový vztek 8o Mám i video, takže bych ho, případně, mohla poslat…
Už mě napadly i zuby, strká si pěstičky do pusy, i moje prsty a kouše. Ale dásně má čisté, nic není vidět.
Jinak teď má záchvaty řevu, když se přiblížím obličejem k jeho obličeji. Fakt to nechápu, do teď se skoro pořád smál a najednou tohle :roll:
Tak bych chtěla poprosit o názor zkušenější, protože, buď se blbě sešly tyhle dvě situace (zuby a očkování) a nebo je něco špatně :? Tak abych to mohla, případně, řešit…

Předem moc děkuju za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
22.2.21 18:43

Zuby můžou bolet dlouho předtím než začne být něco vidět, ale že by způsobovaly vyloženě vztek, s tím zkušenost nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2029
22.2.21 18:52

Může to být jen nějaký přechodný stav. Děcka mají každou chvilku nějaké své období :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2127
22.2.21 18:54

Jestli mu ted vadi, ze mu davate oblicej k obliceji, tak bych to prozatim nedelala. Nenechala bych se skrabat, ani od takoveho mrnouska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
22.2.21 18:58

@PeBa12 Já doufám :? Protože už mě napadají nejrůznější scénáře jako ADHD nebo autismus atd. Asi jsem padlá na hlavu, ale je to moje první miminko a v těhotenství jsem měla dost problémů s hematomama, ani jsem nečekala, že to dopadne, tak jsem možná trochu úzkostlivější :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
22.2.21 19:01

@Oriseka
Na rukách mu to nevadí, jenom, když leží :think: Ale taky jsem říkala, že to dělat nebudu, když mu to způsobuje takové hysteráky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2127
22.2.21 19:03
@Janina52 píše:
@Oriseka
Na rukách mu to nevadí, jenom, když leží :think: Ale taky jsem říkala, že to dělat nebudu, když mu to způsobuje takové hysteráky :roll:

Presne. Nedelat to. Za tyden mu to treba vadit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10840
22.2.21 19:29
@Janina52 píše:
@Oriseka
Na rukách mu to nevadí, jenom, když leží :think: Ale taky jsem říkala, že to dělat nebudu, když mu to způsobuje takové hysteráky :roll:

Nedelej veci, ktere mu vadi, a uvidis.
Vakcina mit vliv muze a nemusi.
Kazdopadne v dobe rustu zubu je lepsi neockovat, je to pak prilis velky napor najednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
22.2.21 19:31

No my to máme podobné, bude 6 měsíců, „kouše“, štípe, škrábe, mlátí mě pěstí a rve za vlasy :D Je to děs, ale předpokládám, že je to normální. Jinak je veselá, ale samozřejmě po očkování vydrží protivná 14 dní, zoubky taky bolí sem tam… Já osobně se tím nenervuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8516
22.2.21 19:39

@Janina52 dělal to syn, když byl miminko a bolelo ho bříško. Doslova mě „týral“ hlavně pri kojení. Žádnou poruchu nemá, je velmi chytrý a příjemný, dobrosrdečný, jen je citlivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20025
23.2.21 08:37

Dětem se v tomhle období dost mění zrak, začínají víc zaostřovat a fakt mu může vadit, že má najednou „něco“ tak blízko obličeje. Já mám problémy s očima a úplně mě fyzicky bolí, když se mi octne něco blízko u obličeje. Když ke mě dítě strčí hlavu, tak jsem schopná uskočit nebo to dítě odstrčit. Přestaň dítěti dělat věci který mu vadí, ono se za čas srovná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat