Hustá a hnědá stolice

Anonymní
22.2.21 16:25

Rídka a hnědé stolice

Dobrý den mam 3 měsíční miminko plně kojene…už měsíc mi nekaka třeba 10-14 dni..a dneska měl ridkou stolici do hněda..když se vykaka tak je to strašný zápach i ty prdiky…chci se zeptat není to ta hladova stolice???…i kojení se nám změnilo driv jsem kojila po 2-2,5hod
Ale teď je to 1-1,5 hod..když třeba jsme venku a spinká tak vydrží 2,5 hod

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.2.21 16:52

Hustou stolici ne řídkou
Omlouvám se

• Citovat
  • Nahlásit
2
23.2.21 13:42

Dobrý den,
a jinak nemá žádné potíže? Tzn. je spokojené, přibývá na váze, nic ho nebolí, netlačí, nemá tvrdé bříško? Plně kojené děti nemusí mít stolici každý den, může tam někdy být i 14-ti denní pauza a nemusí jít nutně o problém. Já bych jej ale pro jistotu po takové době nechala zkontrolovat u pediatra, prohmátne bříško a poví Vám. Hladová stolice ale bývá do zelena, výrazný zápach je normální, pokud tomu předcházela vícedenní pauza. Moje dítě začalo mít 10-ti denní intervaly někdy kolem 5. měsíce (také plně kojené a také často - na požádání) a bylo v pořádku, prostě jen strávilo MM beze zbytku. Na kontrolu jsme ale tehdy určitě šli, když už to trvalo týden, i když bylo dítě spokojené. Po tom 5. měsíci jsme nasadili zeleninové příkrmy a postupně se to upravilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat